Bar-Vet Veteriner Kliniği, 1996 yılından beri tecrübesini profesyonel hizmet kalitesiyle siz hayvanseverlerin hizmetine sunmaktadır. Bartın’ın her noktasından kolaylıkla ulaşacabileceğiniz merkezi konumuyla en yeni teknolojiyle donatılmış Bar-Vet VETERİNER KLİNİĞİ’inde teşhis , tedavi , koruyucu hekimlik operasyon yoğun bakım , tahlil , röntgen , yatarak tedavi , traş , pet banyo , pet kuaför , pet market , yerinde müdahale ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.
Minik dostlarımızın ve büyük baş hayvanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda sizlere sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve gelişmelerin uygulayıcısı olmaktır.

  • Muayene : İnek,koyun,keçi,kedi, köpek ve süs kuşları başta olmak üzere tavşan, sürüngenler, yabani kanatlılar, maymun, sincap , hamster gibi hayvanların muayeneleri yapılmaktadır.
  • Aşı Uygulaması : Büyük baş hayvanlara suni tohumlama yapılmaktatır.Evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta, aşı tekrarlama zamanları telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.
  • Laboratuvar : Her türlü hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik ve patolojik muayeneler veteriner hekimliğe özgü cihazlarla yapılmaktadır.
  • Ultrasonografi : Veteriner hekimliğe özgü 5, 6, 8, MHz propları bulunan ultrason cihazımızla ultrasonografik muayeneler yapılmaktadır. Mobil ultrason sistemiyle de muayene yapılmaktadır.
  • Röntgen Ünitesi : Bilgisayarlı röntgen (CR) cihazımızla direk ve radyopak maddeli grafiler alınmaktadır. Kliniğimizde penn hip yöntemi ile kalça displazilerinin erken teşhisleri yapılabilmektedir.
  • Diş Ünitesi : Diş taşları temizliği, diş çekimi, diş dolguları, kanal tedavisi, ortodontik tedaviler, diş implantları, diş radyografisi, periodontal hastalıkların tedavileri, diş kırıklarının restorasyonu, çene cerrahisi gibi işlemler kliniğimizde yapılabilmektedir. Diş taşları temizliği, diş çekimi, diş dolguları, kanal tedavisi, ortodontik tedaviler, diş implantları, diş radyografisi, periodontal hastalıkların tedavileri, diş kırıklarının restorasyonu, çene cerrahisi gibi işlemler kliniğimizde yapılabilmektedir.
  • Mikroçip Uygulaması : Yurtdışı çıkışlarda gerekli olan ve uluslar arası kimliği belirleyen çipler kliniğimizde uygulanmaktadır.
  • Göz Ünitesi: Göz hastalıklarının tanısı amacıyla shirmer gözyaşı testi, fluorescein boyama, tonopen ile göz tansiyonu ölçümü, fundus muayenesi gibi tanısal işlemler ve katarak, göz tansiyonu, göz kapağı, kornea cerrahisi gibi operasyonlar yapılmaktadır.

Tolga Kandıralı

+90 532 374 67 14

Yayınlandı Veteriner Klinikleri

Etiketlendi bar,bar-vet,bar-vet veteriner,bartın,bartın veteriner,kliniği,vet,veteriner ve veteriner kliniği

Yorum Yaz