Bizler, doğadaki tüm canlıların tıpkı biz insanlar gibi değerli olduklarına,
Onların da yaşam hakkı olduğuna,
Sevgi ve saygıyı en az bizler kadar hakettiklerine,
Onlarında sağlıklı,uzun ve konforlu bir yaşam hakları olduğuna inanıyoruz.
Onlar için buradayız…

AMACIMIZ
İnsanlara sunulan tüm sağlık hizmetlerini evcil hayvanların sağlığı için de kullanabilmektir.
Bunu yaparken hayvan sevgisini ön planda tutmayı, önce zarar vermemeyi,
tüm tanı ve tedavi yöntemlerinde öncelikle onların ağrı duymamasını sağlamayı hedefliyoruz.

Uzman kadromuz ile tüm uygulamalarımızda empati ile daha doğruyu bulabileceğimizi biliyoruz.

* AKVET Veteriner Kliniği , PAŞAVET Veterinerlik Hizmetleri Ltd.Şti’ne bağlı bir kurumdur.*

Akvet Veteriner Polikliniği, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde, kurulmuş olup uzman kadrosu ile bölgede veteriner hekimlik hizmetleri vermektedir.

Akvet Veteriner Polikliniği Hizmetler:

 • Muayene,Teşhis – Tedavi: Deneyimli Hekim kadromuz ve tam donanımlı kliniğimizle sağlıklı, hijyenik bir ortamda kolay ve çabuk teşhis-tedavi olanağı sunmaktayız.
 • Bilgisayar destekli hasta takip sistemi,aşı takibi: Dostlarımızın bizlerle olan aşılama, içparazit tedavilerini yada randevularını sizlere biz hatırlatıyoruz.
 • Cerrahi Müdahale ve Operasyonlar: Operasyon riskini minimuma indirmek için her türlü teknik donanıma sahip operasyon salonumuzda yıllardır güven içinde hizmet vermekteyiz.
 • İşyeri Veteriner Hekimliği yada Yerinde aşılama, tedavi takibi: İşletmelerdeki petlerinizi her türlü sağlık kontrollerini yerinde yapmaktayız. Onların her türlü sağlık sorunlarında sizlere bir telefon kadar yakınız
 • Laboratuvar: Kan tahlili, hemogram, idrar tahlili, dışkı tahlili, deri bakısı (wood lambası, görüntülü mikroskobik bakı), özel hematolojik testler, spesifik hastalık testleri ve kan parazit testleri modern cihazlarımız eşliğinde yapılmaktadır.
 • Röntgen: Digital röntgen ve CR cihazımız sayesinde tüm radyolojik incelemeler bilgisayar ortamında yapılıp,arşivlenmekte ve hasta sahibine de CD si verilerek,çok uzun süre bozulmadan saklama imkanı vermektedir.
 • Ultrason: Karaciğer, böbrek, idrar kesesi, prostat, kalp, safra kesesi, dalak gibi organ kontrollerinde ve gebelik teşhisinde kullandığımız ultrasonumuzla minik dostlarımıza hizmet vermekteyiz.
 • Diş Ünitesi: Ağız ve diş sağlığı kuşkusuz beslenmede en önemli faktör olarak yer almaktadır. Kliniğimizde diş taşı temizliği ve diş çekimi yapabilmekteyiz.
 • Mikroçip: Yeni kabul edilen yasalar ile yurt dışına giriş çıkışlarda ve pet kayıt sisteminin yenilenmesi nedeniyle yurt içinde de zorunlu hale gelen mikroçip uygulamalarını kliniğimizde uzun süreden beri uygulayarak çalınma ve kaybolma gibi bir durumda hasta sahiplerimize petlerine ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.
 • EKG: EKG kalp hızı, ritmi ve fonksiyonu, kalp kasında şekillenen hasar ve kalbin yapısındaki anormallikler hakkında bilgi verir. Kısaca hastanın yaşamsal fonksiyonlarının kontrollerinin otomatik olarak takibini yapan ve aynı zamanda yoğun bakım monitörü olarak da kullanılan, petler için özel tasarımlı EKG’miz ile her saniye onların sağlığının takipçisiyiz.
 • Göz Muayenesi: Standart göz muayene yöntemleri yanında Tonometri, Shimmer ve Fluoresin pepper test gibi spesifik göz muayeneleri ile erken tanı ve tedavi olanağı sunuyoruz.
 • Petshop: Sizlere yaklaşık 1500 ürün sunan petshop kısmımızda tasmadan tarağa kıyafetten bakım ürünlerine kadar ihtiyacınız olan  her şeyi bulabileceğiniz ve bölgenin en zengin petshop unu sizlerin beğenisine sunmaktayız
 • Kuaför: Konularında tecrübeli iki kuaför’ün sorumluluğunda olan kuaför odamızda onların her türlü tüy ve tırnak bakımları yapılırken;siz kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Özlem Banu Nural

+90 533 377 51 51

Yayınlandı Veteriner Klinikleri

Etiketlendi akvet,akvet veteriner,beylikdüzü,beylikdüzü veteriner,istanbul,istanbul veteriner,kliniği ve veteriner

Benzer Adresler

+90 212 852 99 09

Marmara Parkı, Hüseyin Nihal Atsız Sokak, Beylikdüzü, İstanbul

08.00-20.00 arası

Burcu Veteriner Kliniği, İstanbul ilinde Beylikdüzü ilçesinde, Veteriner Hekim Burcu Çankaya tarafından kurulmuş olup, bölgede Veteriner Hekimlik hizmetleri Read more…

+90 212 871 05 54

Büyükşehir mah., Cumhuriyet cad., Ekinoks AVM 14/B, Beylikdüzü, İstanbul

Pzt-Cts 10.00-20.00, Pz 12.00-18.00

Vetcorner Veteriner Kliniği 2012 yılı mayıs ayından itibaren hizmete başladığımız, Beylikdüzü Ekinoks AVM’deki kliniğimizde; muayene ve operasyon odası, kuaför, görüntüleme odası, laboratuar, petshop, hekim odası, yatan hasta gözlem odası ve yoğun bakım bulunmaktadır. Read more…

Yorum Yaz