Veterinerhekimiz sitesi Veteriner Fakültesi Öğrencileri, Veteriner Hekimler ve Hayvan severlerin toplum yararına paylaştıkları mesleki bilgi ve tecrübeleri ile Veteriner Klinikleri, Hayvan Hastaneleri iletişim bilgilerini içeren rehber ve forum paylaşımlarının bir arada bulunduğu bir platform ve sosyal ağdır.

Veteriner Hekim Paylaşım Platformu, Veterinarium / Veteriner Hekimiz sitesidir. Daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için websayfalarımızda bakım çalışmaları yapılmaktadır.

Web Sayfalarımız Bakım Aşamasındadır. En Kısa sürede tekrar atkif hale gelecektir.

Site içeriğinde bulunan her türlü yazı, makale, duyuru, etkinlik, ilan ve medya içerikleri bilgi sağlamak içindir, kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçini için doğrudan kullanılmamalıdır. Sitemiz Veteriner Hekiminizin yerini almayı, hastayı tıbbi amaçla muayene etme ve teşhis koymayı hedeflememektedir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve Veteriner Hekim yüz yüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.