blank
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24164

  Herkese merhaba. Yeni üye oldum lise 2 sayısal öğrencisiyim. Uludag veterinerlige girmek istiyorum ve buraya az da olsa üni.ye gecmeden önce tecrübe edinmek için geldim. Konu tanışma formu pek yeri değil belki ama uzmanlığı ne üzerinde yaparsak veterinerlikte daha iyi ücret alırız? Ben pet düşünüyorum ama büyükbaş daha fazla para kazanıyormuş diye öğrendim. Doğru mudur?

  #90730

  O senin profesyonelliğine ve hangi konuda profesyonel olduğuna,hangi bölgede çalıştığına bakar.Örneğin Van’da çalışacak isen pet hayvanları üzerine uzmanlaşmanın bir mantığı yoktur ki zaten fakülte sana her türlü evcil hayvana yeterli düzeyde yetkin olacağın yetenekleri verecektir.Her veteriner fakültesi bunu amaçlar ama öğrenciler sonradan istekleri doğrultusunda bazı hususlara daha çok önem verirler.

  Normal olarak veteriner fakültesini bitirdikten sonra doktora veya yüksek lisans uzmanlık programına kaydını yaptırıp istediğin konuda danışman hocanla konuşarak uzmanlaşabilirsin.Bu senin elinde.

  O konuda şüphen olmasın.İyi bir veteriner hekim olursan mesleki yeterliliğin iyi olursa ve profesyonelliği benimsersen para kazanırsın.İyi de kazanırsın.Merak etme.

  Umarım seni de aramızda göreceğimiz günler gelir.Hakkında hayırlısı olsun.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.