blank
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19810

  Van kedim 4-5 ay önce 5.kattan düştü(ilk düşüşü değil daha önce 2 kere daha düşmüştü..) diğrelerinde hiç bi problemi olmadı ama bu düşüşünde sağ patisini bir süre kullanamadı şişmişti kırık sandık ama değilmiş şimdi iyi durumda normal yürüyor fakat yüksek yerlerden atlayınca yine o patisini havaya kaldırıyor bi süre üzerine basmıyor patisinde ne olabilir?ve o zamandan beri hırlayamıyor sevdiğimizde,bi kaç ay öncesine kadar öyle bi sorunu da yoktu fakat şimdi hırlamaya çalıştığında göğsünden garip garip sesler geliyor ama hırlamıyor daha çok horlamaya benzer bi ses çıkarıyor kısa kısa…Sebebi ne olabilir bilgi vrebilirseniz çok sevinirim..

  #65792
  ecumbul
  Üye

  kırıktan ziyade oradaki carpal veya metacarpal kemiklerin çatlağı şekillenmiş olabilir. bir röntgen muayenesi şart tabiki. bölgenin bir kaç gün hareketsiz tutulması ve bandaja alınması yararlı olabilir. eğer şu an da vandaysanız bana bu adresten mail atın yardımcı olurum…

  emirhan_cumbul@hotmail.com

  #74882

  hırlamasından kastınız gırlayıp mırlaması sanırım kediler bu sesi yavruyken annelerine durum iyi beni düşünme anlamında mesaj vermek için kullanır büyüdüğünde de dikkat ederseniz sevilirken kucağınızda otururken falan çıkarır yani halimden memnunum anlamını taşır. ee siz bi hayvanı 3 kez 5. kattan düşmesine sebep olabiliyorsanız pek te memnun değildir artık size tepki veriyor bence. buna dair bi önlem al tamam 9 canlıyım ama 3 ünü harcadım diyor suskunluğuyla.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.