7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Yazar
    Yazılar

laborant ve veteriner sağlık son sınıf öğrencisiyim eskişehirde yaşamaktayım . kızılay tıp merkezinde 7 ay laboratuvarda çalıştım daha sonra esogü mikrobiyolojide 2 ay stajımı tamamladım . Anadolu ünv çevre müh. asistan olarak 5 ay çalıştım ve şuan işsizim iş arıyorum . kan almasını damar yolu açmasını enjeksiyon yapmasını biliyorum birde ilk yardım sertifikam var . güler yüzlü insanlarla diyologum iyidir hayvanlarla bu güne kadar yakından bi ilişkim olmadı ama hayvanlarla aram iyidir severim .. başaramayacağım hiç bir işin olduğunu sanmıyorum kendime bu konuda fazlasıyla güvenirim .. şimdiden ilginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim …:bye::bye:

inşallah gönlünüze göre bir iş bulursunuz

inşallah gönlünüze göre bir iş bulursunuz

joje
    Üye

eskişehirde mi çalışmayı düşünüyorsun?

petland
    Üye
    dilekova wrote:
    laborant ve veteriner sağlık son sınıf öğrencisiyim eskişehirde yaşamaktayım . kızılay tıp merkezinde 7 ay laboratuvarda çalıştım daha sonra esogü mikrobiyolojide 2 ay stajımı tamamladım . Anadolu ünv çevre müh. asistan olarak 5 ay çalıştım ve şuan işsizim iş arıyorum . kan almasını damar yolu açmasını enjeksiyon yapmasını biliyorum birde ilk yardım sertifikam var . güler yüzlü insanlarla diyologum iyidir hayvanlarla bu güne kadar yakından bi ilişkim olmadı ama hayvanlarla aram iyidir severim .. başaramayacağım hiç bir işin olduğunu sanmıyorum kendime bu konuda fazlasıyla güvenirim .. şimdiden ilginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim …:bye::bye:

Ankarada çalışmak istersen 0 532 4845063 nolu telefodan başvuru yapabilirsin

belal
    Üye
    dilekova wrote:

Merhabalar iş bulmak çok zor çok iyi bilirim ama her şey yeni başlıyor başarabileceğine inanıyorum. kamu isterseniz bilemem şu olabilir mi on parmak bilgisayar yazabilirseniz adalet bakanlığının açmış olduğu sınav var kadro sayısı hep yüksek olabilirlik daha yüksek bence
    özel isterseniz bilemimiyorum hangi sektörde iş imkanı var sizin
    bence kendi iş yapma imkanı nız var mı hayvancılık gibi
    Allah yar ve yardımcınız olsun

Dilek hanım
    Nasıl bir işte çalışmayı düşünüyorsunuz düşüncenizi net bir şekilde yazarsanız belki yatdımcı olabiliriz. hazar1hazar@gmail.com
    hazar
    saygılarımızla

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.