blank
 1. Anasayfa
 2. Hayvanlar Alemi
 3. Veteriner Hekimlere Sorun
 4. Kadıköy Moda'da uygun ve iyi bir vet aranıyor
 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 15 yıl önce zibirix tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20732
  zibirix
  Üye

  Merhaba,

  4 yıldır Kadıköy Moda’da oturuyorum ama iyi bir vet bulamadım. 13,5 yaşında sokak kedisi cinsi kızım (adı, Alacakız)var, bebekliğinden beridir bende, ama malum yaşlılık, artık böbrekleri hassaslaştı ve iki üç ayda bir check up gerektiriyor.
  Geçen sene oğluşum Cupcup’u 13 yaşını doldurmasına bir ay kala böbrek yetmezliğinden kaybettim. Son iki haftamız hergün veterinere gidip serum yemekle geçti, ama maalesef kurtulamadı, hastalık çok ilerlemişti.
  O yüzden kızımda daha bir hassalaştım. Ama bunun maddi yükünü kaldıramaz hale geldim, bir sürü borcum oldu. Üstelik veteriner güya arkadaşım ama epey pahalı bir veteriner. Uzakta olan bir vet arkadaşıma danıştığımda, bariz dolandırıldığım söylüyor. İyi bir vet olduğu için katlanmaya çalışıyorum ama kendi sağlık kontrollerimi dahi ihmal edip yukarıda söylediğim gibi de borca girdim.
  Dolaysıyla bu işe gerçekten gönül vermiş, cebini doldurmaktan ziyadesini düşünebilen bir veteriner arayışındayım. Bir de eve gelmekten yüksünmeyecek bir vet olmalı. Alaca biraz huysuz bir kedi, yola çıkmaktan nefret edip yolculuğu bana da dar hale getiriyor. Bırakın minibüsçüleri, taksiciler dahi söyleniyor.
  Burada friends veterinlerlik var, iyiler ama arkadaşımdan da pahalılar. Vet vet dolaşıp deney yapma şansım yok, Alaca bunu kaldıramaz. Ki Cupcup’u kaybetme nedenim de bu. Götürdüğüm başka bir vet anlamadı hasta olduğunu.:sm_cry:

  Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.