blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. karakterine göre etkile
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #18949
  dilara
  Üye

  Duygusal

  Temel özellikleri: Biraz a-sosyal olmakla birlikte son derece güvenilir ve vefalı tiplerdir. Türk filmlerinde ağlayabilen erkekler bu gruptan çıkar. Arkadaşını, hele de sevgilisini asla yarı yolda bırakmaz. Hiçbir zaman geri alamayacağını bilse bile borç para vermekten çekinmez.

  Nasıl bir sevgili olur? Tek kelimeyle harika! Sana danışmadan adımını atmaz, ilişkinizi ciddiye alır, son derece naziktir. Ancak fazla alıngan olduğundan, yerli yersiz her şeye incinebilir.

  Onu nasıl etkileyebilirsin? En etkili yol, evde hasta yatarken ona şefkat göstermen! Hatta işi biraz abartıp, çorba pişirirsen daha etkili olur. Bu arada ev halkına da gereken ilgiyi göstermeyi de unutmaman gerek!

  Maceraperest

  Temel özellikleri: Cesur, agresif, asi, inatçı ve değişikliklerden hoşlanan bir yapısı vardır. Ciddi ilişkilerden pek hoşlanmaz, hep kendi dediği olsun ister. Aşık olsa bile, bunu yeterince belli etmez. Romantik ortamlar ona göre değildir.

  Nasıl sevgili olur? Seni birçok konuda hayal kırıklığına uğratsa da, farklı ve eğlenceli bir ilişki yaşarsınız. Eğer sık sık aranıp, üzerine düşülmesinden hoşlanan biri değilsen, güzel vakit geçirebilirsiniz.

  Onu nasıl etkileyebilirsin? Böyle birinden hoşlanıyorsan, üzerine düşmeden küçük göndermeler yapman etkili olabilir. Mesela kıyafetinin ona çok yakıştığını söyleyip, aniden başka bir konuya geçerek onu şaşırtabilir, ilgisini çekebilirsin. Bu arada kendinle ilgili çok şey anlatmayıp, seni merak etmesini sağlamayı da unutma!

  Entel

  Temel özellikleri: En büyük özellikleri her zaman cool olmalarıdır. Giyimi, kuşamı ve davranışlarıyla kendini en kalabalık ortamlarda bile hemen belli eder. Gerçekten sevdiği zaman aşırı tutkulu ve özverili olur ve tabii ki, çok kitap okuması nedeniyle acayip kültürlüdür.

  Nasıl sevgili olur? Ne kadar kültürlü olduğunu test etmek için, bıkıp usanmadan seni soru yağmuruna tutmasını saymazsak, gayet eğlenceli olabilir. Bir defa sohbeti çok keyiflidir ve seni asla sıkmaz. İlişkinize değer verir ve hangi durumda neler hissedebileceğini bilir.

  Onu nasıl etkileyebilirsin? Böyle birini gözüne kestirdiysen, işe bol bol kitap okumakla başlasan iyi edersin. Aksi taktirde seninle ilgilenmesini beklemen hayal olur. Ayrıca sıra dışı takılmalı, ama bunu yaparken de doğallığı elden bırakmamalısın. Kıyafetlerinde ise işi abartmayıp, sade çizgileri tercih etmelisin.

  Komik

  Temel özellikleri: Onu kalabalık bir arkadaş ortamında eğlenceli şeyler anlatırken bulabilirsin. Son derece sosyaldir. Gezmeye, eğlenmeye ve kur yapmaya bayılır.

  Nasıl bir sevgili olur? Gözünün senden başka birini görmesini ve iki dakikada bir aramasını beklemezsen, ideal bir sevgili olabilir.

  Onu nasıl etkileyebilirsin? Eğer ona, en yakın kankasıymış gibi davranırsan, senden iyisi olmaz. Gerisi zaten kendiliğinden gelir. Bir de onu sık sık arayıp, bunaltmaman yerinde olur.

  #53964

  Eğer ona, en yakın kankasıymış gibi davranırsan, senden iyisi olmaz. Gerisi zaten kendiliğinden gelir.

  YAF SONUNDA “BEN SENİ KANKAM BİLMİŞTİM DERSE” NEYDECEZ

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.