blank
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24617

  merhabalar ailemize yeni kızım cesi katıldı biz çok mutluyuz oda öyle çok seviyor bunu anlayabiliyorum dişi husky 1,5 yasında sadece kemik ve balık yedi başka birşey yemiyor makarna pilav verdim yemedi açıkcası öyle mamaya verecek kadar iyi durumum yok ama bakamayacaksanız neden aldınız derseniz sadece zenginler mi hayvan sever neyse bir de diger sorunum köpegime nsl kimlk çıkarmalıyım elimden alsınlar istemiyorum kızım çok akıllı tuvalet egitimli her denileni yapıyor ailecek onu çokk seviyoruzzz

  Moderator Notu:Yazı dilinde Türkçe’yi düzgün kullanalım.Okuduğunuzu anlamakta güçlük çekildiği için yazınız düzenlenmiştir.Gereksiz yere tüm metni büyük fontlarla yazmayalım.

  #94708
  Tommy35
  Üye

  Merhaba sevgili Köpek dostu arkadaşım,
  Dostunun senin istediğin şeyleri yemesini hemen bekleyemezsin, ayrıca vermek istediğin gıdalar büyük oranda karbonhidrat içeriyor. Eğer makarna ve pilav menüsünde ısrar edeceksen seni bir dizi sıkıntının beklediğini şimdiden söylemeliyim. Ekonomik durumun kuru mama almana yetmiyor olsa da dostunun beslenmesini sadece bu tür gıdalara indirgememeni öneririm. Beslenme konusunda son bir notu daha aktarıp son sorduğun soruya cevap vereceğim. Köpek dostlarımız bireysel olarak farklılık göstermekle birlikte açlık karşısında 3 güne kadar performans kaybı yaşamadan hayata devam edebilirler. Bundan sonrasında dış etkenlere karşı zayıf düşmeye başlarlar. Biraz daha sabırlı olmalısın.

  Kimlik kaydını da herhangi bir veteriner hekime gitmekle halledebilirsin. Klinikte sana yardımcı olacaklardır.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.