blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. 101'e ulaşamadı ama kendini aştı
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19966
  FeeLinG
  Üye

  101’e ulaşamadı ama kendini aştı

  Ailesini 101’e kadar genişletemedi, yine de çok etkileyici bir sayıda doğurdu

  3 yaşındaki Dalmaçyalı köpek Button, geçen yıl doğurduğu 16 yavrudan sonra, bu yıl da 18 yavru doğurarak hem kendi rekorunu kırdı hem de İngiltere’de normalde sekiz ya da dokuz olan tek seferde doğum sayısını yine yerle bir etti.

  Babası 102 Dalmaçyalı filminin kahramanlarından olan Button’un geçen yıl doğurduğu yavrularından ikisi de sinema ve televizyon dünyasının içinde.

  Adam ve Nicola Morley çifti ile iki çocuklarının sahibi olduğu, Button ve toplamda 34 yavrusunu beslemek aile için artık zorlaştı. Yeni doğan yavrulardan bazılarını Button beslerken o sırada bazılarını da aile, biberonlarla besliyor. Bir saat sonra yavruları besleme sırası değişiyor.

  31 yaşındaki Nicola Morley, hem çalışmak zorunda olup hem de yavrularla ilgilenmenin çok yorucu olduğunu ama yine de bunu sevdiğini söylüyor. Sezaryanla doğan yavruların hepsinin hayatta ve sağlıklı olması ise aileye kısa bir şaşkınlık yaşattıktan sonra, özellikle çocukları çok mutlu etmiş.

  İngiltere Dalmaçyalı Kulübü’nün başkanı Pat Wilson, son yirmi beş yıl içinde duyduğu en fazla doğum sayısının 11 olduğunu söyleyerek Button’un her iki seferinde de rekor kırmış olmasından gurur duyduklarını belirtti.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.