1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veteriner Hekim Mesleki
  4. 2008 KPSS İLE İLGİLİ ATAMALAR HAKKINDA HERŞEY BURAYA...
15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 116)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

bugun kpss 3 tercıh formları ıcınde lısans tercıh formlarına baktım ve veteriner yok bılgısı olan varsa ıletebılır mı ben mı yanlıs baktım osym nın sıtesınde boyle bı tercıh klavuzu verılmız kadrolar ve pozsıyonlşar ıcınde bızler yer almıyoruz lutfen bakarsanız bılgı verın

2008/3 tercihlerinde veteriner hekim yok.Onun bizimle ilgisi yok.
    Bizim atamalar kpss 2008/4 klavuzunda yer alacak.Telaşa kapılmayın arkadaşlar :)

Bu arada 720 veteriner hekim alınacak.

Üye

ben 50 tane vet saydım yanlış mı gordum tabloda 720 olmayacak mı

Üye

51…
    bunun için mi bekledik o kadar zaman?

53 kadrolu.Toplamda 720 veteriner hekim alınacak.hepsi bu listede değil.bu sadece kadrolu alınacak 53 vet hekim için. zaten az alınacağı biliniyordu.bu atamadan sonra yine kadrolu ataması olur gibi geliyor bana.sonrasında 1-1,5 ay sonra sözleşmeli atamaları olur.

Üye

sozlesmeli isteyenler peki simdi mi tercih yapacak sonra bir daha mı tercih baslayacak

şimdi tercih yapacak.ataması olmazsa diğerine de tercih yapabilecek.bu durumda zor,90’ın üzerinde puan almak gerekir ki pek alan tanımıyorum.

Üye

merhaba arkadaşlar 43 tane alım var fakat bunlar kadrolumu sözleşmelimi nereden öğrenebliriz yardımcı olursanız sevinirm

53 alım var ve kadrolu.

Birazdan il tarım müdürlüğüne oradan da ösym burosuna gideceğim.ekstra öğrendiğim birşey olursa aktarırım.

Üye

arkadaşlar ben tercih kılavuzunu göremedim…selçuk üniversitesi bide bilmem ne firması klavuza ekleneceğinden ertelenmiş…..zaten o kadardır bekliyoruz bunlar tercihlerin yapılacağını bilmiyormuydu..neden bu savsaklık yaaa..deli oldum vallaaaaaa….o kadar bekle bekle sonra fossss..isyan ediyorum artık yaaa….

ÖSY burosuna ve il tarım müdürlüğüne gittim…

1.ÖSYM bürosunun dünyadan haberi yok.Şifreyi önceden verdik diyor,tercih kılavuzu zaten dağıtılmıyor diyor.İnternetten yapacaksınız herşeyi bizimle işiniz yok diyorlar.Sorulan soruları cevaplama yetenekleri yok.

2.il tarım müdürlüğünde sorduğum soruların çoğunun cevabını aldım.Bunlar kadrolu alımlar imiş.Bunların bitiminden sonra yerel seçimlerden önce sözleşmeli alımlar olacakmış.Ağırlıklı olarak ziraat mühendisi alıyorlar.sözleşmeli veteriner hekim bayağı alınacakmış ama toplamda gerçekten 720 veteriner hekim atanır diyorlar.

Üye

bu kadroluların dışında mı 720 yoksa bu alınacak olan kadrolularda dahilmi…ve biz tercih yaparsak sözleşmeli için bir tercih hakımız daha oluyor mu..yoksa bu yaptığmız tercihlere göremi alınacak???

toplamda yani kadrolu+sözleşmeli(4B)=720 veteriner hekimi atanması bekleniyormuş.

zaten kılavuzu incelediğinizde tercih kılavuzunda da yazıyor hatta ilk sayfada:tercih yapıp atanan kişiler ötekilerde tercih yapamıyorlar,atanamayanlar sözleşmeli veteriner hekim olmak için tercih yapabiliyorlar.Bence eğer size uyan iller ve çalışma alanları mevcutsa tercih yapın gelmezse bir de sözleşmeli veteriner hekim olmak için tercih yapın.

Üye

53 tane alım var bence morallerı bozmayalım mutlaka daha olacak bu adamların 720 dıye bı acıklaması var sonucta en azından bu sekılde bırbırımızın de moralını bozmayalım

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 116)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.