1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veteriner Hekim Mesleki
  4. 2008 KPSS İLE İLGİLİ ATAMALAR HAKKINDA HERŞEY BURAYA...
15 yazı görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 116)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

ben bu klavuzdaki dereceği anlamadım bazısında yok bazısında 6 , 7 gibi rakamlar var…ne anlama geliyor bilen varmı??kpss3 puanım 68,985..

Üye

Derece, memuriyete giriş derecesidir. Giriş dereceleri 657 sayılı Kanunda belirlenmiştir. Dereceler tamamıyla teknik bir düzenleme olup, adayları ilgilendirmemektedir. Bu nedenle tercih yapılırken derece hususuna hiç dikkat edilmemelidir. Bazı unvanlarda dereceler daha düşüp olabilirken bazılarında daha yüksektir. Bu değişikliğin adayları ilgilendiren bir yönü bulunmamaktadır

Çok güzel açıklamışsın,tebrik ederim kelej kardeşim ;)

Üye

ayrıca derecesi ne kadar duşukse ufak miktarda maaşlarda fazlalık goruyor :)

Üye

yani tercih klavuzundaki derece kısmında yazan o rakamlar bizi bağlamıyor…tercih yaparken dikkat edeceğimiz yer neresi…istediğimiz ili seçebilirmiyiz…bu bende oluşan panik niye offffff

Kardeş, heyecanlanma.Zaten bu alımlar sınırlı olacak yani çoğumuzun umudu değil bu kontenjanlar.Yerel seçimlerden önce yani ocak ayı sonuna doğru veya şubat ayı başı sözleşmeli veteriner hekimi alımları olacak.onda bir umut arayabiliriz.

panik yapmayalım,sonuçta bizim elimizde olan birşey değil.tercihe istediğin yeri yazabilirsin.

Üye

sonuçta taban puan uygulaması yoktur..Yerleştirmeler yüksek puandan düşük puana doğru yapılacaktır.yani tercihte yapılan hatalar sonucu atanmama durum çok düşük bir orandadır…benim kendi düşüncelerim,doğu bölgesinde kadro açıklarına yapılacak başvurular batı bölgelerine göre biraz daha az olabilmektedir bu yuzden doğu bölgelerine atanma olasılığı batıya göre çok düşük oranda olsa daha fazla olmaktadır…

Doğuya yapılan tercihler daha az oluyor ve atanma şansı artıyor.

Üye

arkadaşlar ben bişi daha sormak istiyorum…örneğin ben antalya ankara ve adana….vb tercihlerini yaptım…atamam olmadı dielim…ocakta yani diğer alımda ben tercih koyabilecekmiyim bi daha ..yoksa daha önce tercih yaptığım için hakkım kalmıyor mu…bu arada bu tercih için gereken şifreyi nerden alacaz??

şifreyi sana daha kpss kaydını yaptırırken vermiş olmaları lazım veyahut önceden ösymnin herhangi bir sınavına girdiysen son zamanlarda o şifreyi kullanıyorsun.

tercih yaptın ataman olmadı diyelim o zaman diğer tercihlere de hakkın oluyor yani atanana kadar istediğin gibi tercih yapabilirsin. atanırsan tercih şansın ölüyor.

Üye

teşekkür ederim…

Üye

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDİNNNNN….
    TERCİH YAPAMIYORUM.TERCİH SIRALAMISINA İLK TERCİHİ YAZIYORUM…UYARI GELİYOR GEÇERLİ TARİH GİRİN DİYE…BENİM MEZUNİYET TARİHİM 29/07/2008 MEZUNİYET YERİNE BUNU YAZIYORUM….AMA OLMUYORRRR..LÜTFEN YARDIM….[hr]
    TAMAM HALLETİM BU SORUNU..MEĞER SINAVA BAŞVURDUĞUMUZ TARİHTE MEZUN OLMAMIŞ BULUNMAMIZDAN DOLAYI ÖLE BİR SORUN OLMUŞ…TARİHİ GİRİP DEVAM ET DEDİĞİMİZDE OLUYOR…ÇÖZDÜM YANİ SORUNU :)

Geçmiş olsun arkadaşım valla stres zor.

Atanıp gitseydik valla bıktım bu hayattan ya.

Üye

arkadaşlar bugün tercihlerin son günü….acaba ne zaman atamalar belli olur sizce…yine bi iki ay bekletirler mi….

OSYM NİN YOĞUNLUĞUNA GÖRE 15 GÜN İLE 30 GÜN ARASINDA DEĞİŞİYOR SÜRELER…

15 yazı görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 116)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.