1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veteriner Hekim Mesleki
  4. 2008 KPSS İLE İLGİLİ ATAMALAR HAKKINDA HERŞEY BURAYA...
15 yazı görüntüleniyor - 61 ile 75 arası (toplam 116)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

her yerde aynı soru….ATAMAN NE OLDU….utanıyorum valla olmadı derken……ben tek bişeye kanaat getirdim..devlet bize sırtını döndü….bende yurt dışına gidecem….SONRADA NEDEN BEYİN GÖÇÜ OLUYOR DİYORLAR…sen hakkını vermezsen..verecek birileri çıkar herzaman için…

Üye

şubatta ki atamalarla ilgili bilgisi olan var mı???

Binali,Sözleşmeli atamalarının yerel seçimlerden önce olacağını söylüyorlar,çünkü oy toplamak istiyorlarmış,bana söylenen o tarım il müdürlüğünde.

Seninle aynı fikirdeyim…

Devlete güvenmek sırtını yaslamak,kediye ciğer emanet etmekten farksız.

Kendimize güvenmemiz yeterli…

Arkadaşlar..500 sözleşmeli personel için vize alınmış durumda..Yakında OSYM de çıkar ..Bunun yaklaşık 150 kadarı Veteriner Hekim gerisi Ziraat Mühendisi….

Bu alıncak yerler doğu bölgeleri…

Ordaki kadrolu elemanları tutamadıkları için mevcut bölgelere sözleşmeli çakılı kadro eleman alıncak…İlçe merkezlerine alınacaklar…

Nerden öğrendin Murat abi?

Arkadaşlar Bakanlığa sordular ve böyle bir cevap aldılar…..

Yeni bir projeymiş..Targel projesi dışındaymış..

İlçe merkezlerinde görevlendirilecekler ve özellikle doğu illeri ağırlıktaymış…

Mehdi Eker’i buradan kınıyorum…

Binlerce meslektaşımızı umutlandırdı ve heveslerini boşa çıkardı…

2008 yılı içinde 720 veteriner hekim alınacak dedi,hiçkimseyi almadı…

2009’dayız…ve

topu topu 50 veteriner hekim aldılar.

Hakkımı helal etmiyorum,kınıyorum…

Üye

arkadaşlar görüdğünüz gibi devlet babamız bizi yarı yolda brakmıştır…720 720 die heveslendirdi…sonuçların açıklandığı günden beri bekliyoruz..ama ne oldu fossss hava civaaa….ala ala 50 hekim aldılar….şimdide 150 alacaklar…..4000 küsür hekimin girdiği bu sınavdan sadece 200 civarı hekim alınacak…..sayın DOĞAN abime katılıp..burdan tarım bakanımız mehdi eker beyi şiddetle kınıyorum…..ve bizi seçim yatırımı olarak gören devlet büyüklerimizide kınıyorum…..

Üye

Alım sayısı ve tercih tarihleri kesinleşti.

Alım Sayısı İl ve İlçelere 150 sözleşmeli , targele 85 sözleşmeli toplamda 235 personel alınacak.

Tercih tarihleri : 18- 23 Şubat arası…

tarım bakanı mehdi eker,erkan tan’ın programında açıklama yapmış ve tarım bakanlığına 723 sözleşmeli personelin alınacağını söylemiş doğruluğu nedir bilmem çünkü tutmasam 2500 kişiyi 2008de alıyorlardı…

2500 kişilik alımlar tekrar gündeme geldi..

Cuma günü illere gönderilen yazılar da 2500 kişi için yerlerin tekrar belirlenip 18 şubata a kadar gönderilmesi yazıyordu…

TARGEL personelini kpss ile mi alıyorlar?

Tabiki

Üye

arkadaşlar…biriniz kesin bi şekilde şubatta kaç hekim alınacağı hakkında bilgi verebilirmi….herşeyim bu şubattaki atamaya bağlı….teşekürler..

712 KİŞİ İLÇELERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK..18 ŞUBATTAN İTİBAREN…

yalnız kaçı veteriner h. kaçı ziraat m. daha belli değil…

osym klavuzunda belli olur ancak

15 yazı görüntüleniyor - 61 ile 75 arası (toplam 116)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.