1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veteriner Hekim Mesleki
  4. 2008 KPSS İLE İLGİLİ ATAMALAR HAKKINDA HERŞEY BURAYA...
15 yazı görüntüleniyor - 91 ile 105 arası (toplam 116)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

SONUCLAR ACIKLANDI BENİM OLMADI COK SUKUR BİİTTTİ

Üye

evet arkadaşlar mutlu sona ulaştık…atamam olmuşş..gerçi tercih sırasının etkisi büyük olmuş ama olsun..mühim olan atanmaktı…hakkari şemdinli…ne dersiniz arkadaşlar…

Ben atanamadım…Atanan arkadaşlara meslek hayatlarında başarılar diliyorum.Ben diğer atamalara kadar çiftliklerde yorulmaya devam edeceğim…

Sağlıcakla kalın…

Ben Hakkari Yüksekova’da kaldım 2 yıl.Şemdinli’yi de biliyorum.

Güzel bir yer değil ama becayiş bulursan yerine gelebilecek birini,senin açından daha hayırlı olur ki zaten bekarlıkta mühim değil nerede çalışacağın ama evlenince zor olur tabi.

Üye

Atanan tum dostların yenı gorevlerı hayırlı ugurlu olsun ıns memnun olurlar.

Üye

arkadaşlar atandık ama..nereye ne zaman nasıl başvuracaz…belirki bi zamanı varmı…birde kalacak yer konusu sanırım biz ev tutmak zorundayız dimi…birde görev ve sorumluluklarımız ne olacak…onu bilen arkadaşlar bilgi verirseniz lütfen…[hr]
    Güzel bir yer değil ama becayiş bulursan yerine gelebilecek birini,senin açından daha hayırlı olur ki zaten bekarlıkta mühim değil nerede çalışacağın ama evlenince zor olur tabi.

yener doğan arkadaşım..becayiş ne demek anlamadım…..zaten bende bekar bi adamım..arkadaşım bile yok o bakımdan rahatım…ama oraları işler nasıl yürür o konuda biraz korkum var…

Üye

becayiş iki tarafın da isteği doğrultusunda görev yerlerini değiş tokuş yapmalarıdır.öyle birini bulabilirsen görev yerleriniizi değiştirebilirsiniz. Hayırlı olsun.

Üye

anladım…ama böle birini bulabileceğimi sanmıyorum…gidip çalışacaz bakalım…ne zaman nasıl başvuruluyor bilgisi olan arkadaşlar…

yerine geçecek hakkarili yılmaz erdoğanın akrabalarından birini bulursan anlaşıyor ve becayiş için başvuruyorsunuz böylece inceleniyor uygun bulunursa yer değiştiriyorsunuz.Çalıştığın kurumda zaten sana gerekli bilgileri vereceklerdir.

Üye

arkadaşlar ben bizzaat tarım bakanını pardon bakanlığını aradım..pazartesi günü tarım bakanlığının sitesinde bir link verilecekmiş..ordan adaylar işlem yapaccakmışş…ben bilmiyordum öğrendim..bilmeyen arkadaşlarla paylaşayım dedim :)
    ayrıca yener abicim…böle birini bulma şansımız nedirççvarmıdır acaba…yılmaz erdoğanıda tanımam :)))

Böyle birini bulma ihtimalin bence %0.001 civarı :d çünkü adıyaman’da murat kutay’ın bir arkadaşı varmış veteriner hekim hemde kadrolu adamın tayin şansı da var,çok kötü biryer de değil ama kimse ne becayiş istiyormuş ne de oraya atanmak.O yüzden adam 7 yıldır oradaymış.

Hakkari’de kaldım ben yüksekova’da 2 yıl.Yapacak fazla birşeyin olmadığından çalıştığın sürece para biriktirirsin,evliliğe hazırlık olur arkadaşım iyi yanından bakmak lazım.

Senin açından ataman hayırlı uğurlu olsun.Kafana takma,gitgide seversin.

Üye

adıyaman mı ben isterim valla…hemde seve seve..ama o hakkari istermi acaba :)) birde arkadaşlar alacağımız maaş hakkında bilgisi olan var mı…aşağı yukarı ne kadar alacaz…[hr]
    yener abicim sağolasın..bende öle yapacam..ne derler tecavüz kaçınılmazsa zevk alacan..bende öle yapcam..sıkacam dişimi bi müddet..dediğin gibi hayat yok zaten..para biriktirme derdinde olacaz…birde bişi daha sormak istiyorum…ordaki görev ve sorumluluğumuz ne olacak….atandığımız köye mi bakcaz sadece bukonudada bilgisi olan arkadaşlar.

İlçe merkezlerinde olan veteriner hekimler hükümet veteriner hekimi statüsünde oluyorlarmış ama tabi sözleşmeli ve tayin şansları yokmuş.İlçe merkezlerindekiler 1800-1900 civarı alıyorlarmış.

Köy ve beldelere atanan arkadaşlar ise 1700-1800 arası alıyorlarmış.Targel personeli olarak çalışıyorlarmış ve performansa göre maaş artıp azalabiliyormuş.

Yapacağınız iş eğer Targel kapsamındaysa yorulursun biraz ama ilçe merkezinde bildiğim kadarıyla fazla iş yok.Hekimlik adına yorucu bir iş yok.Kayıt,evrak düzenleme,kontrol tarzı masa başı işler bildiğim kadarıyla.

Benim gibi çiftlik çiftlik gezmiyorlar yani.

Hayırlısı olsun.

Üye

teşekkür ederim yener abi……ya ben bişi daha duydum doğrumu acaba…bu 657 ile atananlar güvenlik soruşturmamı ne oluyomuş..bilgisi olan arkadaşlar???yoksa bizimki farklımı..içime kurt düşürdü bi arkadaş sağolsun :d[hr]
    içime kurt düşüren arkadaş o kurdu kendisi aldı…eheheya bi avukata sormuşş..avukatta bişi olmaz demiş..hani derler ya birinin önce eşşeğini sakla sonra bulmuş gibi yap..buda öle oldu….neyse rahatladım biraz…[hr]
    yener abicim bu söylediğin maaşlar net mi yoksa daha kesinti olacakmı bunlardan…şimdi ben öle bi durumdayım ki…maaşın %75ini eve göndermek durumundayım..bide biliyorsunuz öğrenim kredisi almıştık..onun taksitleri yaklaşıyor….onun için maaş önmli oluyor…bide gittiğim yerde acaba serbest veteriner hekim arkadaşlar var mı?birde bu kalacak yer konusu…..sanırım ilk kes şehir dışına çıkmanın verdiği stersle soruyorum bu soruları:S…

Kardeş benim bildiğim kadarıyla

Targel kapsamındakiler 1700 ytl’den, ilçe merkezindekilerde 1800 ytl’den az almıyorlar.

Kalacak yer konusunu kafana hiç takma.Bekar adamsın.Belediye başkanıyla falan konuşulur gerekirse orada öğretmenevi polis evi tarzı bir yerler varsa oraların misafirhanelerinde kalırsın geçici süre.

Serbest hekimler vardır mutlaka zamanla muhabbet olur.

Kafana hiçbirşeyi takma kardeş,sen evraklarını hazırla başla işine,hayırlı uğurlu olsun.

Üye

arkadaşlar bu tarım il müdürlüğüne verilmek üzere istenen belgeler arasında mal beyannamesi var…benim adıma hiç bişi yok..onu nasıl nerden yapcaz..bilgisi olan arkadaşlar…acele lazım

15 yazı görüntüleniyor - 91 ile 105 arası (toplam 116)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.