1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veteriner Hekim Mesleki
  4. 2008 KPSS İLE İLGİLİ ATAMALAR HAKKINDA HERŞEY BURAYA...
11 yazı görüntüleniyor - 106 ile 116 arası (toplam 116)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

arkadaşlar herkese selam….2009 yılı içinde veteriner hekim ataması olur mu..?kpss sınavına birdaha girsem ve puanımı yukseltsem bunun bana faydası olur mu?…lütfen cvp yazın….acele…

2009 yılı içinde veteriner hekim ataması olur ama sen atandığın için hakkını kaybetmiş sayılıyorsun.

Kpss sınavına tekrar girip puanını yükseltirsen faydası şöyle olur:çalıştığın iş yerinden atamalar başlamadan 1 ay önce istifa edersin,sonra bu puanınla tekrar tercih yaparsın.

Bende memurlar.net sitesinden böyle okuduğum için direkt yazıyorum.Kendi fikirlerim değil.

Noldu Hakkari’yi sevmedin mi?

Ben 2 yıl Yüksekova’da kaldım…

Üye

aslında güzel bir yer gibi ama…..çoooooookkkkk uzakkk…..ben bu hazirandaki sınava girecem…puanımı eminimki yükseltecem….ondan sonra tercih koymadan bi ay önce istifa edecem….arkadaşlar bu targel kapsamında geldiğim için…çok zor bakacağım 20 tane köy varmışşş.açıkçası gözüm korktu..ama yinede burada sınava kdar dayanacam…..kimbilir belkide hoşuma gider devam ederim…henüz resmi olarak başlamadım işe….ev özlemide var ondan olabilir:S…neyse arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim…keşke tercih yaparken daha dikatli davransaydım :)..ama keşkeyle olmuyor…bide bişi daha soracam arkadaşlar…4 b lilerin becayiş hakkı falan yok gibi bir duyum aldım…birde evde bakıma muhtaç birileri varsa..tain isteyip memlekete gidebiliyorlarmışş…bu konuda bilginiz varsa çok memnun olurum..şimdiden sağolun….

Bu yıl bizim gireceğimiz sınav yok.Seneye var.

Sözleşmelilerin becayiş hakkı var diye biliyorum.Memurlar.net’te okumuştum.

Üye

nasıl bir yere geldim kardeşim yaaa. internet yok bişi yok hayat yok beeyaww….şimdi ben bu sene girsem bi işime yaramaz mı?becayiş yapacak birinide bulmak zor..oof off…iki yıl burdayız anlaşılan…internette yok ki devamlı takip edelim olanları…herşeyden bihaber yaşıyoruz ..

Üye

kardes bence biraz sabret nice insan iş bulamıyor kotu donemde orda keyif alabilecegin bir ortam hazırla biliyorum oraların durumunu ama biraz iyi yonunden bak derim

Haklısın Cevherim…Şükretmek lazım ki Şemdinli’nin durumunu söylemiştik sana.Kafana takma en azından bir işin var.Hayırlısı olsun.

Üye

teşekkür ederim arkadaşlar..ama iş olmasıda yetmiyor yani…insanın bazı şeylere ihtiyacı var bilirsiniz..burda yok o imkanlar…bugün 4/b liler ile ilgili yeni bir kanun çıkmış sözleşmelilerin sağlık durumundan tain falan…ama bir yıl şartı var…bakalım zaman ne gösterecek..beterin beteri var deyip katlanacaz..ne yapalım….

Katılımcı

merhabalar ilk kez bu sene kpss ye girmeyi düsünüyorum ancak içerik konusunda bilgim yok veteriner hekimlerin alan soruları nasıl oluyor.geçmiş yılların örnek kitapçıgını bulmam mümkün mü??

KPSS de alan sorusu yoktur ..Veteriner Hekimler genel kültür ve genel getenek ayrıca isterlerse ingilizce testini çözerek Kpss3 puan türünden sıralamaya girerler ..

KPSS ile ilgili bulabileceğiniz dökümanllar forumumuzun KPSS bölümünde mevcuttur ..

11 yazı görüntüleniyor - 106 ile 116 arası (toplam 116)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.