1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Duyurular ve Etkinlikler
  4. 2008 KPSS Lisans Tercih İşlemleri
10 yazı görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Yazar
    Yazılar

Merhabalar…

2008 KPSS lisans yerleştirme tercihleri ve atamalar ne zaman belli olacak tarihlerden haberi olanlar var mı?İnternetten öğrenemiyorum,araştırdım bulamadım.

Yardımcı olanlara Rep+Allah(c.c.) razı olsun:)

Kayseri ÖSYM bürosunun 2 telefonunu da arıyorum açmıyorlar.Bir türlü cevap alamıyorum.Sanırım fırsat bulup ÖSYM bürosuna gitmem gerekecek.

DAHA ZAMAN VAR ARKADAŞLAR…
    ÖNCELİKLE 170 CIVARINDA KADROLU ALIMI OLACAK ONDAN SONRADA 780 CIVARI SÖZLEŞMELİ ALIMI OLACAK..
    YALNIZ SÖZLEŞMELİ ALIMLARDA DAHA ÖNCE YER VE TAYİN KONUSUNDA SIKINTI OLDUĞUNDAN ESKİ GİRENLER YİNE SINAVA GİRDİLER VE TEKRAR TERCİH YAPACAKLARDI..BU TAYİN İŞLERİNİ HALLETMEK İÇİN ÇALIŞMALAR OLDUĞUNDAN ALIMLAR BİRAZ SARKTI..

KADROLU ALIMLAR EKİM AYI İÇİNDE KASIM GİBİDE SÖZLEŞMELİ ALIMLAR YAPILIR..

Çok teşekkürler Murat hocam…

ÖSYM burosuna ulaştım,tercih işlemleri ile ilgili hiçbir bilgileri olmadığını söylediler.Henüz tarih belli değilmiş.Biraz beklememiz gerekecekmiş.

Allah-u Teâlâ hiçkimsenin emeğini boşa çıkarmasın,kimseyi gördüğünden geri koymasın.Amin.

murat kutay arkadasım
    verdiğin bilgiler için teşekkurler.insallah dediğin gibi ekim ayında kadrolu alımlar olur.

hersey gönlünüzce olsun meslektaşlarım….

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun…Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

değerli meslektaşlarım

memurlar.net adresınde olusturulan vet.hek.platformuna eğer incelerseniz güncel konular hakkında bilgi alabılırsınız.
    son aldıgım haber,tvho nun osym den bızım puanları aldıgı ve bugun kendı sıtesınde karısık olarak yayınlıyacagıdır.
    sıralamayı kendımızı duzenlıcez artık,buna da sukur….
    ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN….

ARAKADAŞLAR O FORUMDAKİ MİLLETİN YAZDIKLARINADA FAZLA İNANMAYIN..

DİYEBİLİRİMKİ % 80 İ UYDURMA..SES GETİRME ,MAGAZİNSEL HABERLER ÜRETMEYE ÇALIŞIYOLAR…

BİRDE SIRALAMANIN HİÇ BİR ÖNEMİ YOK..MÜHİM OLAN SEÇTİĞİNİZ YERLER…

ARKDASLAR MERHABA
    MUJDELI BIR HABER….

TURK VETERINER HEKIMLER BIRLIGI BUGUN OSYM DEN ALDIGI VET.PUANLARINI KENDI SITESINDE YAYINLADI.
    KIM KACINCI SIRADA OGRENEBILIRSINIZ.
    ANCAK LISTE DE KPSS1 KPSS2 VE KPSS3 SPUANLARI BITISIK YAZILMIS DIKKATLI BAKMAK GEREKLI.
    SIRALAMA BENCE ONEMLI,OZELLIKLE YUKSEK PUAN ALAN ARKADASLAR ICIN.CUNKU KADROLU ALIMLAR ICIN YUKSEK PUANLI ARKADASLAR ONCELIKLI OLACAKTIR DIYE DUSUNUYORUM.
    ORNEK:2006 SENESINDE KPSS DEN 3.OLAN ARKADASIM ILK TERCIHINE KADROLU OLARAK ATANDI.EGER 50.OLSA O SEKLDE RAHAT ATANAMAZDI.
    BUNLAR BENIM DUSUNCELERIM FAYDALI OLMASI DILEKLERIMLE…..

Merhaba arkadaşlar…

Atanacak veteriner hekim sayısı kararlaştırılmak üzereymiş,bundan sonra onaylanıp yürürlüğe konması gerekiyor.Dedikodulara göre cuma günü hallolacakmış ve pazartesi gibi tercihler başlayacakmış.Kaynağım memurlar.net. ne kadar güven olur bilmem ama bir haber bekliyoruz ne dedikodu görsek okuyoruz.

Hepimiz için en hayırlısı ne ise o olsun…Herkese desteğinden dolayı teşekkür ederim.

10 yazı görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.