blank
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19276
  FeeLinG
  Üye

  OLAYİN KAHRAMANLARİ, İKİ ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİ KOYU GEYİK MUHABBETİNİN DÜGÜMLENDİGİ DURUMLARDAN BİRİNDE, BU İKİ KAFADAR BİR İDDİAYA GİRER…. DELİKANLİLARDAN BİRİ, ODANİN TAVANİNDA ASİLİ OLAN AMPULÜ AGZİNA TAMAMEN SİGDİRABİLECEGİNİ İDDİA EDER…. EVET YANLİS OKUMADİNİZ, BİLDİGİNİZ 100 MUMLUK AMPULÜ… VE SİGDİRİR DA.

  ANCAK BİR SORUN VARDİR.AMPULÜ AGZİNDAN GERİ ÇİKARAMAMAKTADİR.
  ARKADASİ HAYRET EDER BU NASİL İS DİYE, O DA EVDEKİ BASKA BİR AMPULÜ AGZİNA SOKAR VE TABİİ Kİ O DA ÇİKARAMAZ. BUNUN ÜZERİNE İKİ KAFADAR HASTANENİN YOLUNU TUTMAYA KARAR VERİRLER. AGİZLARİNDA AMPUL OLDUGU HALDE BİR TAKSİYE ATLARLAR. KONUSMA ZORLUGU ÇEKEREK GÜYA TAKSİCİYE DERTLERİNİ ANLATİRLAR.TAKSİCİ BİR TARAFTAN GÜLME KRİZİ GEÇİRİRKEN BİR TARAFTAN DA “NASİL OLUR ABİ YA, UGRASSANİZ ÇİKAR, BİR ASİLİN SUNA, SAKA Mİ YAPİYONUZ ?” DİYE SÖYLENMEKTEDİR. NEYSE AKSAMİN BİR YARİSİNDA ACİLE GELİRLER. TAKSİCİ AYRİLİR. DOKTORLAR ÇOCUKLARİ BEKLEMELERİ İÇİN BİR ODAYA ALİR. VEEEE ARADAN 15 DAKİKA GEÇMEDEN TAKSİCİ KAPİDA GÖRÜNÜR; TABİİ AGZİNDA BİR AMPULLE.

  AMCAM ÇOCUKLARA İNANMAMİS, AÇİK OLAN BİR MARKETTEN AMPUL ALMİS VE DENEMİSTİR !!

  SİMDİ ANLADİNİZ Mİ AMPUL PARTİSİ’NİN TÜRKİYE’DE NASİL İKTİDARA GELDİGİNİ?

  BİR SEY OLMAZ DİYE HERKES DENEDİ VE GÖRDÜK İSTE ÇIKARAMIYORUZ. OY VERİRKEN İYİ DÜSÜNÜN AMPUL BU SEFER AGZIMIZDAN ÇIKMIYOR YARIN ÖYLE BİR YERE GİRER Kİ İNSAN DOKTORA BİLE GİDEMEYEBİLİR!!!

  SEÇIMLERE AZ KALDI ,BIR DAHA SAKIN DENEMEYE KALKMAYIN!!!

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.