blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Bürokrata sevgiliye dayak gözaltısı
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #8761
  sfenks
  Üye

  Bir medikal şirketin bölge temsilcisi olarak çalışan 32 yaşındaki Ö.Ö, 8 ay önce tanıştıkları ve gönül ilişkisi kurduğu “Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı” (KOSGEB) Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Küçükçirkin’in, Ankara’da bir otel odasında kendisini tekme tokat dövdüğünü ileri sürerek polise başvurdu.

  Küçükçirkin, 26 Şubat’ta yaşanan olaydan sonra gözaltına alınarak savcı karşısına çıkarıldı. Vücudunun birçok bölgesinde darp izleri olan genç kadın, 10 gün iş göremez raporu aldı.

  Ankara Söğütözü’nde bir otelin 305 numaralı odasında yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti:

  İstanbul’da bir medikal şirketinde bölge temsilciliği yapan Ö.Ö. şirket içi eğitim amacıyla Ankara’ya geldi. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı KOSGEB’in Başkan Yardımcısı olan Dr. Küçükçirkin ile 8 aydır gönül ilişkisi yaşayan, ancak ilişkiyi bitirmek isteyen Ö.Ö. bir otele yerleşti. Akşam saatlerinde Küçükçirkin’in kendisine telefon açması üzerine Ö.Ö. ilişkiyi bitirmek istediğini söyledi. Telefonda yaşanan tartışma ardından Küçükçirkin, gece geç saatlerde otele gelerek genç kadının odasına zorla girdi ve tartışmaya başladı. Küçükçirkin, ilişkinin bitmesini hazmedemeyerek genç kadına tekme tokat vurmaya başladı. KOSGEB Başkan Yardımcısı daha sonra olay yerinden ayrılırken, Ö.Ö. otel görevlileri tarafından hastaneye götürüldü.

  Hastanedeki tedavisinin ardından polise giden Ö.Ö., odasına zorla girdiğini ve kendisini Dövdüğünü iddia ettiği Küçükçirkin’le aralarında yaşanan ilişkiyi olaydan birkaç gün önce bitirdiğini söyledi. Gözaltına alınan Küçükçirkin, ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Küçükçirkin’in Ö.Ö’nün kendisini arayarak otele çağırdığını belirterek “Otelde benden ayrılmak istediği söyledi. Kabul etmedim. Daha sonra bana hakaretler yağdırdı. Sadece yatağa doğru ittim. Dayak söz konusu değil” dediği öğrenildi. Karakoldaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Dr. Mehmet Küçükçirkin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.