blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Dayan koca adam !
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19415
  dilara
  Üye

  Herkes elele verdi. Ortak nokta Anıl. Yani Galatasaraylıların ‘DAYAN KOCA ADAM’ diye seslendiği Anıl Aydın.

  Bir dönem UltrAslan-Üni temsilciliği yapmış olan ve şu anda kan kanseri(Lösemi) ile mücadele eden Anıl Aydın için başlattığı kampanyaya UltrAslan’ın yanı sıra Fenerbahçe’nin en büyük taraftar sitesi olan Antu.com’dan da destek geldi.

  PARAYA İHTİYAC YOK, İLİK LAZIM !

  Ancak bu kampanyayı diğer kampanyalardan ayıran bir özelliği var. Bu genç futbol tutkunu kardeşimizin hayata tutunabilmesi için paraya ihtiyacı yok. Anıl’ın uygun ileğe ihtiyacı var. Ne yazık ki yakın çevresinden uygun bir ilik bulunamadığından dolayı Anıl’ın hayatı yardımsever Türk halkı’nın ellerinde.

  BİR HAYAT KURTARACAKSINIZ !

  Anıl Kardeşimizin hayatının devam etmesi herhangi birimizin elinde olabilir. Yapmamız gereken çok basit. Ankara, İstanbul ve İzmir’de oturanlar aşağıda vereceğimiz hastahanelere giderek kan örneği alıyorlar. Alıan kan ile bir takım testler yapılıyor ve testler sonucunda ilik vermeye uygunsanız küçük bir işlemle sizden hastaya ilik nakli yapılyıor. Bu işlemi yapacak kişilerin sağlığını tehlikeye atan bir durum yok. Diğer taraftan gencecik bir insanın hayatını kurtarmış oluyorsunuz.Ancak elimizi çabuk tutmalıyız. Çünkü elimizde olan süre 60 gün.

  BAŞVURU YAPABİLECEĞİNİZ HASTANELER

  İSTANBUL:
  Çapa Tıp Fakültesi Temel Bilimler Binası Acil Giriş Kat:2 no:10 Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı

  ANKARA:
  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

  İZMİR:
  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.