blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Derbi biletleri satışa çıktı
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19495
  FeeLinG
  Üye

  Derbi biletleri satışa çıktı

  Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yapılacak derbi maçın biletlerinin, sarı-lacivertli taraftarlar için genel satışı başladı.
  Turkcell Süper Lig’de hafta sonu Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yapılacak derbi maçın biletlerinin, sarı-lacivertli taraftarlar için genel satışı başladı.

  Derbi maçla ilgili biletlerin genel satışının sadece Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki Biletix gişelerinden yapılmasına rağmen, sabanın erken saatlerinde oluşan yoğunluk kısa süre sonra azalırken, sarı-lacivertli taraftarların satışa sunulan biletlere fazla ilgi göstermediği dikkat çekti.

  Satışa sunulan Fenerium alt ve Migros kale arkası tribününden bir kişiye en fazla iki biletin satışı yapılırken, en büyük ilgiyi de daha ucuz olan kale arkası tribün gördü. Bazı taraftarların ise tekrar sıraya girerek ikinci kez bilet aldıkları gözlendi.

  Bu sezon 30 bin 425 kombine biletli taraftarı bulunan Fenerbahçe’de, kongre üyeleri ve taraftar kart sahiplerine yönelik satışı da geçen günlerde yapılmıştı.

  Bu arada polis ve özel güvenlik birimleri, bilet satışı sırasında gişe çevresinde yaşanabilecek olaylara karşı önlem aldı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.