blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. “Eskişehir maçıyla döneceğim”
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20057
  FeeLinG
  Üye

  “Eskişehir maçıyla döneceğim”

  Takım Kaptanlarımızdan Semih Şentürk, sakatlığının tamamen geçtiğini ve kendini iyi hissettiğini belirterek, görev verilmesi durumunda kupadaki Eskişehirspor maçıyla birlikte sahalara yeniden dönüp iyi bir başlangıç yapmak istediğini söyledi.
  FB TV’ye açıklamalar yapan Semih, “Sakatlığım tamamen geçti. Kendimi iyi hissediyorum. Son bir haftadır da takımla birlikte çalışıyorum. Bir aksilik olmadığı takdirde ve hocam da görev verirse, Kupadaki Eskişehirspor maçında sahada olabilirim. Aslında hocam bana Tokatspor maçında görev verecekti. Ancak olumsuz saha koşulları nedeniyle İstanbul’da kalıp, güç toplamam daha uygun görüldü. Yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kaldım. İnşallah Eskişehirspor maçıyla birlikte taraftarlarımızın önüne yeniden çıkıp, iyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Tüm futbolcular ve yönetim olarak 25 yıldır kazanamadığımız Türkiye Kupası’nı bu yıl kazanmak istiyoruz. Ligde de şampiyon olarak, sezonu çifte kupayla kapatmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.
  Yeni transferler Gökhan Emreciksin ve Abdülkadir Kayalı hakkındaki görüşlerini de dile getiren Semih, “Gökhan ve Abdülkadir çok yetenekli ve genç oyuncular. Transfer döneminin de en önemli oyuncularıydı. İnşallah kısa sürede hazır hale gelip, takıma katkı sağlarlar” dedi.
  Ligdeki Trabzonspor maçını da değerlendiren Semih, “Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Trabzonspor bizim 2 puan önümüzde ve iyi futbol oynuyorlar. Ancak Galatasaray ve Beşiktaş’ı yendiğimiz gibi onları da burada yeneceğimizi düşünüyorum. Skor için, 1-0 olsun bizim olsun diyorum. Ama tahminim 2-1 veya 3-1 biz kazanırız” diye konuştu.
  Güiza’yla birlikte oynamaktan memnun olduğunu söyleyen Semih, “Güiza olsun, genç İlhan olsun takımdaki tüm forvet oyuncuları formunun zirvesinde diye düşünüyorum” diye konuştu.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.