blank
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Muhabbet & Eğlence
  4. Futbolda haftanın programı
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #20847
    FeeLinG
    Üye

    Futbolda haftanın programı

    Futbolda hafttanın programı açıklandı.Ligde bu hafta Sivasspor-Beşiktaş derbisi oynanacak

    Futbolda Turkcell Süper Lig’e 25. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig’de 27., TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 10., TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu’nda 6., TFF 3. Lig Klasman Gruplarında ise 5. hafta maçları yapılacak.

    Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

    -TURKCELL SÜPER LİG-

    Bugün:

    20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

    Yarın:

    13.30 Kocaelispor-Ankaraspor (İsmetpaşa)

    13.30 Hacettepe-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

    13.30 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)

    15.15 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

    19.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

    22 Mart Pazar:

    13.30 Gençlerbirliği-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

    19.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Ali Sami Yen)

    -BANK ASYA 1. LİG-

    Yarın:

    13.00 Kartalspor-Karşıyaka (Kartal İlçe)

    22 Mart Pazar:

    13.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

    13.30 Sakaryaspor-Orduspor (Sakarya Atatürk)

    13.30 Kayseri Erciyesspor-Güngören Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    13.30 Diyarbakırspor-Giresunspor (Diyarbakır Atatürk)

    13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

    13.30 Samsunspor-Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)

    23 Mart Pazartesi:

    20.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak)

    -TFF 2. LİG-

    Yükselme Grubu

    Yarın:

    12.00 Belediye Vanspor-Beykoz 1908 (Van Atatürk)

    22 Mart Pazar:

    13.30 Çorumspor-Bucaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    13.30 Eyüpspor-Tarsus İdmanyurdu (Eyüp)

    13.30 Tokatspor-Körfez Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

    13.30 Mersin İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Tevfik Sırrı Gür)

    1. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Sarıyer-Beylerbeyi (Çayırbaşı)

    13.30 Darıca Gençlerberliği-Dardanelspor (Darıca İlçe)

    13.30 BUGSAŞ Spor-Gebzespor (Ankara OSTİM)

    13.30 Bozüyükspor-Gaziosmanpaşa (Bozüyük İlçe)

    2. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Altınordu-Turgutluspor (Buca İlçe)

    13.30 Adana Demirspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Adana 5 Ocak)

    13.30 Denizli Belediyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Doğan Seyfi Atlı)

    19.00 Fethiyespor-Afyonkarahisarspor (Fethiye)

    3. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Zeytinburnuspor-İstanbul Maltepespor (Zeytinburnu)

    13.30 Alibeyköyspor-Türk Telekom (Alibeyköy)

    13.30 Kırşehirspor-Etimesgut Şekerspor (Kırşehir Ahi)

    13.30 Kırıkkalespor-İstanbulspor (Fikret Karabudak)

    4. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Akçaabat Sebatspor-Ofspor (Fatih İlçe)

    13.30 Çankırı Belediyespor-Yimpaş Yozgatspor (Çankırı Atatürk)

    13.30 Pazarspor-Karsspor (Pazar İlçe)

    13.30 Arsinspor-Trabzon Karadenizspor (Arsin İlçe)

    5. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Elazığspor-Şanlıurfa Belediyespor (Elazığ Atatürk)

    13.30 Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Malatya İnönü)

    13.30 Adıyamanspor-GASKİ Spor (Adıyaman Atatürk)

    13.30 Şanlıurfaspor-Mardinspor (11 Nisan-Seyircisiz)

    -TFF 3. LİG-

    1. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Küçükköyspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Küçükköy)

    13.30 Gölcükspor-Yıldırım Bosnaspor (İhsaniye)

    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Yalovaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

    2. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Menemen Belediyespor-Torbalıspor (Menemen İlçe)

    13.30 Aydınspor-Mustafakemalpaşaspor (Adnan Menderes)

    13.30 Balıkesirspor-Bandırmaspor (Balıkesir Atatürk)

    13.30 Ispartaspor-Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)

    3. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Aksarayspor-Keçiörengücü (Aksaray Atatürk)

    13.30 Keçiören Belediyespor-Düzcespor (Bağlum Belediye)

    4. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Araklıspor-Gümüşhanespor (Yavuz Selim)

    13.30 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye İlçe)

    5. Klasman Grubu

    22 Mart Pazar:

    13.30 Batman Petrolspor-Ceyhanspor (Batman 16 Mayıs)

    13.30 Belediye Bingölspor-Batman Belediyespor (Bingöl Şehir)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.