1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Muhabbet & Eğlence
  4. **Gülmekten Ölmek Garanti!İki Resim Arasındaki 7 Farkı Bulun!**
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar

Arkadaşlar bu dünyaca ünlü bir takım:

Bu takım Milan…

Bu takımda köyümün yerel futbol takımı:

FC Yukarıtekke… Bu fotoğrafa uzun uğraşlar sonucu ulaşılmıştır,amcam da futbolcular arasındadır (en yakışıklı olanı )[hr]Bilmeyenler için not:FC Yukarıtekke takımının kalecisi “anatolian panter” lakaplı kalecimiz Petr Cech’in hocalığını yapmış olup,prensip anlaşmasına varılamaması sonucunda futbol hayatına FC Yukarıtekke’de devam etme kararı almıştır.

İşte bana göre resimler ve takımlar arasındaki 7 Fark :

1. FC Yukarıtekke takımında teknik trektörün şapkası var, milanın direktörü yok
    2. FC Yukarıtekke kalecisi yatarak verdigi resim ile atletikligini göstermiş daha sempatik cıkmıs, milan da ise resmi buz gibi bir kaleci
    3. FC Yukarıtekke takımının formasında kiminde short, kiminde pijama, kiminde pantalon var, Milan ise sıkıcı klasik sort, forması ile sönük kalmış
    4. fark, FC Yukarıtekke takımının sponsoru köyün muhtarı ve arkadaki üst üste tüpleri paralel baglayan ve resimde de yer alan amcamız, milan da ise formalarda opel yazısı…
    5. fark FC Yukarıtekke takımının futbol sahasında az önce keciler otlatılmış, arazide kimi bosluklar karton ile kapatılmış, zorlu saha sartlarında egitim yapılıyor, dolayısı ile daha basarılı olunuyor, engellere düşme kalkmalara,, milanda ise yeni biçilmiş hayvan yüzü görmemiş öyle yemyeşil bir saha.. Cok banel…
    6. farkta ise, FC Yukarıtekke futbol sahası acık tribün, isteyen istedigi yerden izleyebilir macı, hatta o kadar medeni ki, teller ile taraftarlar bile ayrılmamıs, milan takımında ise taraftarlar ve futbolcular iç içe degil malesef, sıkış tepiş bir ortam, ağac bile yok sahanın etrafında )
    7. farkta bence FC Yukarıtekke gerek Yener Doğan’ın amcası olsun, gerek bıyıklı amcalar olsun tüm oyuncular milli oyuncularımız, başka köyden oyuncu bile almaya gerek duymamıslar, kendi aralarında birlik beraberlik ve imece ile takımı ayakta tutarak kupaları deviriyorlar.
      Milan takımında ise kimi futbolcular birbilerinin dillerinden bile anlamıyorlar, bi birlik beraberlik varsa oda topun pesinden kosmaları.

Ben oyumu FC Yukarıtekke takımına veriyorum, günün şartlarına, sponsor ve reklam gelirlerine ve samimi resimlerine göre cok daha basarılı ve içten bir takım bence, başarılarının devamını diliyorum. (büyük ihtimal devam etmiyorlardır yada takım kaptanı olarak calısıyordur hepsi ama yine de başarılar dilerim hayatlarında) Futbol takımını tanıttıgı içinde Tanıtımdan sorumlu, gazeteci muhabir Yener Doğan’a sonsuz teşekkürler

kelej
    Üye

FC Yukarıtekke sahaya 12kişi çikmişlar

Ayrıntılara takılmayalım Uğur’cum ) Bende ilk olarak saydım ama yedek oyuncu onların 1 tanesi tahminimce Resim cekilecek diye sponsorlar sahanın arka tarafında, Tekniktrektör ve muhtar da resimde, Şeref tribününde de köyün önde gelenleri, ağaları ve eski yaşlı dede futbolcular var, çay içerek seyrediyorlar maçı. ( öyledir diye tahmin ediyorum sadece )

Ona bakarsan saha sınırları içinde kaç kişi var, mesela sol alt tarafta bir gölge varki sanırım bir agac gölgesi, orta sağada

Bizim köyünde buna benzer bir takımı ve sahası var ordan biliyorum, bulabilirsem bende mutlaka eklemeyi dusunuyorum.
    Böyle büyüklerimizi unutmamak yaşatmak gerek, onlarla basladı futbol sevdamız )

Farkettiyseniz formada sponsor da yok çünkü gerek yok gönülleri zengin.Mehmet kardeşim farkları güzel saymış.Bu arada solda şapkalı olan dedem(mesleği orman muhafaza memuru idi)

fLu_vet
    Üye

::DD:D:D

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.