blank
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #8763
  sfenks
  Üye

  Kadın Dayanışma Vakfı, 8 MArt Dünya Kadınlar Günü’nde kadınları eğlenceye davet ediyor. ’Mor şalını kap da gel’ sloganıyla düzenlenen 8 Mart yemeği saat 19.00’da Türkiye Noterler Birliği’nin Kızılay’daki yerinde gerçekleşecek.

  Kaside Platformu, Çağ Ankara Gazetesi ve Esat Platformu’nun birlikte düzenled,ikelri Dünya Kadınlar Günü Toplantısı 9 Mart Cuma günü 13.00-17.00 arasında Kavaklıdere Büklüm Sokak’taki İTÜ Evi’nde gerçekleştirilecek.

  Devlet Tiyatrosu’nun yeni oyunu ’Kadıncıklar’, 8 Mart Dünya Kadınlar Gün’nde Altındağ Tiyatrosu’nda perde açacak. Kadın ve kadın bakış açısını müzik ve beden diliyle ortaya koymayı açamlayan oyun, namus cinayetlerini konu alıyor.

  Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen ’Bir İz Biriz’ isimli etkinlikte çok sayıda katılımcı yer alacak. Etkinlik 5-9 mart tarihleri arasında İletişim Fakültesi’nde düzenleniyor. 8 Mart saat 14.00’da ’Kadın ve İletişim’ başlıklı bir panel gerçekleştirilecek. Prof.Dr. Seçil Büker’in yöneteceği panele knuşmacı olarak Çiğdem Toker, Itır Ersoy ve Sibel Nart katılacak. Aynı gün saat 17.30’da Uçan Süpürge’nin katkılarıyla Video Kameralı Kadın adlı film gösterilecek. Etkinlikler 9 Mart’da da devam edecek.

  ODTÜ’de Mezunları Derneği, 8 Mart’ı Türkiye’de Kadın ve İstihdam konulu fotoğraf sergisi, Kadına Ağıt adlı belgeselin gösterimi ve Kadın, Örgütlenme ve Engellilik konulu bir panelle kutlayacak.

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ODTÜ Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı, Ankaralı kadın örgütlerinin katılımıyla bir panel düzenliyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.