blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. İngiltere bu aileyi konuşuyor
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20493
  FeeLinG
  Üye

  İngiltere bu aileyi konuşuyor

  13 yaşında baba olan çocuk İngiltere’yi sarstı. Gazetelerde Alfie’nin ailesiyle ilgili birbirinden ilginç haberler yer aldı.

  Daily Mail gazetesi, 13 yaşındaki baba Alfie’nin halen 20’li yaşlarında olan ablasının da, Alfie’nin baba olduğu yaşta doğum yaptığını öne sürdü. Diğer bulvar gazeteleri de ailenin trajik yaşam biçimine detaylarıyla yer verdi.

  Alfie’nin babası Dennis’in de üvey kızının arkadaşı olan 19 yaşında bir genç kızla kaçtığı ve ailesini terk ettiği iddia edildi.

  Alfie’nin 21 yaşındaki ablası Nicole, erkek kardeşinin 15 yaşında bir genç kızı hamile bırakmasının bütün sorumluluğunun, 19 yaşında bir genç kızla kaçan ve kendilerini yüzüstü bırakan babalarında olduğunu savundu.

  Nicole, babaları Dennis Patten’ın kendilerine tek bir gün bile şefkat göstermediğini ve sahipsiz büyümelerinin bu sonuçlara yol açtığını söyledi.

  13 yaşında baba olan ve kızına Maisie adını veren Alfie’nin “Bebeğinizi büyütmek için finansal olanaklarınız var mı?” sorusuna, “Finansal ne demek?” yanıtını verdiğine işaret eden İngiliz basını, Alfie’nin 13 yaşında olmasına rağmen 8 yaşında gibi göründüğünü yazdı.

  #72834

  eh..babasının oğlu ne denilebilirki

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.