blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Kadınlar bunlardan nefret ediyor
7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19414
  dilara
  Üye

  Uzun bıyık, aşırı kaslı vücut, sarı dişler… Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten nefret ediyor!


  KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür. Eğri büğrü ve içinde siyah şeritler halinde kirler barındıran tırnaklarla bezenmiş bir eli hiçbir kadın tutmak istemez.

  BURUN KILI: Nefes alırken tozun kaçmasını engelleyen bu faydalı kıllar, maalesef burundan fışkırma noktasına vardıklarında kadınları tiksindirmeye başlıyorlar. Çünkü nefes alıp verirken bile o kıllar hareket ediyor emin olun. Ama çaresi yok değil. Teknoloji gelişti, sırf bu is için tasarlanmış makineler çıktı.

  UZUN BIYIK: Yüzün sekline göre kesilmiş bıyıklar ya da sakallar elbette havanızı değiştirecektir, ama bunların uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Bir kadının karsısında pala bıyıklarınızla çorba ya da ayran içiyorsanız haliniz harap! O kadın ne yapar? Kalkmaz mı sofradan?

  KULAK KILI: Tartışmaya bile gerek yok. Kulak kılları bir canavar gibi çıkıyorsa hemen kesmelisiniz. Yapamıyorsanız, burun kili cihazlarının ayni zamanda kulak kili kesmek için de kullanıldığını hatırlatırız.

  SIRT KILLARI: Apolet gibi uzamış omuz kıllarını ve sırttaki kürk mantoyu atmak zorundasınız. Çünkü istisnasız bütün kadınlar bunlardan nefret ediyor. Kadınlar bir tüy yumağına sarılmak istedikleri zaman yatak odalarında bas köseye koydukları pelüş ayıya sarılabilirler.

  SLIP MAYO: Amerika sahillerinde slip giyen bir erkek görüldüğünde söyle derler: “Ya Alman ya da gaf…” Alman değilseniz ve kadınlara ilgi duyuyorsanız, slip mayoları yok etmelisiniz. Yüzücüler haricinde kimse giymiyor.

  SARI DİSLER: Piyasada envai çeşit diş macunu varken hâlâ sâri dişlerle gülmeniz abes. Unutmayın ki siz nasıl kadının gülüşüne dikkat ediyorsanız, o da sizin gülüşünüze dikkat ediyor. Öncelikle sigara içiyorsanız derhal bırakın. Dişlerinizi düzenli bir şekilde beyazlatıcı diş macunlarıyla fırçalayın.

  AĞIZ KOKUSU: Bunu gidermek için bir sürü yöntem var ama ağız kokusu sizin farkında olmadığınız bir mide rahatsızlığından ya da kanal tedavisi isteyen çürük bir dişten ileri geliyor olabilir. Öncelikle bitmek bilmeyen bir ağız kokusu probleminiz varsa doktora görünün. Yediklerinize dikkat edin, sevgilinizle buluşmaya gitmeden önce soğan, sarmasak gibi bilimim koku yayıcı yiyeceklerden uzak durun. Ağız spreyi ya da naneli sakiz da is görür.

  PANTOLONDAN GÖRÜNEN ÇAMASIR: Evet, düsük belli pantolonlar moda ama bunlarin içine giydiginiz çamasirlar da önemli. Hiçbir kadin pantolonun içinden gözüken beyaz slip donu görmek istemez. Düsük belli pantolonda ister istemez iç çamasiri görünecek.

  ALTIN TAKI: Çok zengin olabilirsiniz, altinin rengini de seviyor olabilirsiniz, ama kadinlarin ortak görüsü söyle: “Erkeklere taki, özellikle altin taki yakışmıyor.” Parmak kalınlığında altın bir kolye veya yüzük parmağını kaplayan altın yüzüklerden, özellikle de üzeri taslı, şövalye yüzüğü gibi olanlardan takan erkekler, kadınlar tarafından hiç hös karşılanmıyor.

  TELEVIZYON KUMANDASI: Televizyonu kumanda eden alet erkeğin eline yapıştığı an, kadın için erkek gözden düşer. Bir kadının belki de erkekte en tahammül edemediği şey, hangi kanalda spor müsabakası varsa kanalı o yönde çeviren bir erkek arkadaştır. Diğer 19 maddeye tahammül edebilseler de, ilişkiyi içten içe bitiren en önemli kural ihlali budur.

  TESPIH: Hâlâ tespih çekiyorsanız hemen bırakın onu elinizden. Çok lazımsa acilen elinizi oyalayacak başka bir şey bulun. Çünkü kadınlar tespih çeken erkeklere pek de iyi gözle bakmıyor. Hatta hiç bakmıyor.

  UCUZ KOKU: Umarız hâlâ tütün kolonyasını parfüm niyetine kullanmıyorsunuzdur. Eğer parfümünüz yoksa kolonya da kullanmayın, daha iyi… Erkeklerde kolonya konusu kadınları resmen ayni kutuplu mıknatıslar gibi itiyor.

  AŞIRI KASLI VÜCUT: Aşırı kaslı vücutlu erkeklere sakin özenmeyin! Çünkü kadınlar bu tip vücutlu erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Tamam, fit bir vücudunuz olsun, salmayın göbeği… Ama spor salonunda 500 kilo ağırlıkla bence prens yapan erkekler asla seksi değildir.

  LÖMBÜR GÖBEK: Aşırı kaslı vücutlu erkekler beğenilmediği gibi takdir edersiniz ki aşırı göbekli erkekler de beğenilmiyor. Önünüzde balkon gibi duran bir göbekle dolaşmayı istemezsiniz herhalde. Eğer bu ara biraz kaçırmışsanız ve göbeğiniz sizden önde gitmeye başlamışsa hemen kontrolü ele âlin ve beslenmenize özen gösterin.

  TER KOKUSU: Kadınlar temiz erkekleri sever. Parfüm olmasa da teni temiz kokan bir erkeği çekici bulurlar. Ter kokusu ise büyük bir tehlike. Öncelikle aşırı terlemekten şikâyetçiyseniz hormonlarınızla ilgili bir sorun olabilir. Önce bir doktora gidin. Eğer bir rahatsızlığınız yoksa ilk koşul her gün duş almanız ve deodorant kullanmanız. Ter kokusundan bu şekilde kurtulabilirsiniz ama görüntü ile de bogusmalisiniz. Islanınca rengi değişmeyen, yani terlediğinizde sizi ele vermeyecek giyecekler tercih edin.

  BEYAZ PANTOLON: Çok özel bir kostüm olmadıkça beyaz pantolondan kaçının. Hele bir beyaz takim elbiseye asla para vermeyin. Özellikle yazın giyilen beyaz keten pantolonlar, 80’li yılların “Mimi Vime” zamanlarında kaldı. Beyaz pantolon giyenleri kadınlar ilk bakışta eliyor.

  YUMURTA TOPUK: Bilmiyoruz hâlâ aranızda yumurta topuklu ayakkabı giyen var mı? Eğer varsa da hemen cami avlusunda unutun o ayakkabıları. Boyunuz size göre kısaysa bırakın dağınık kalsın. Olduğunuz gibi görünün, kendinize göre esler seçin. Ama asla topuklu ayakkabı giymeyin.

  JÖLE YUMAGI SAÇLAR: Kafasına bir kutu jöle enjekte edenler ve saçları ışıkta flâşör gibi parlayan erkekler, bütün kadınları tiksindirir. Abartılı jöle kullanımı sizi tek kelimeyle ’kilo’ kontenjanına dâhil etmekte. Saçlarınız her zaman temiz olsun, banyo yaptıktan sonra da fön makinesiyle şekillendirebilirsiniz.

  RENKLİ LENS: Göz renginiz ne olursa olsun onu sevmeye çalısın. Unutmayın, size en çok yakışan, doğuştan sahip olduğunuz göz ve saç rengidir. Başka bir erkekte renkli göz çok güzel duruyor olabilir, ama önemli olan doğal güzellik… Ayrıca kadınlar orijinal erkeklerden hoşlanır, yedek parçaya başvurmayın!

  #57440
  BriqanD
  Üye

  bu ozellıklere sahıp bırını tanıyomusunuız:)

  #57447
  dilara
  Üye

  bunlardan sadece biri olsun o bizim için yeter:))

  #57467
  BriqanD
  Üye

  bencede yetmelı

  #58061
  sckn
  Üye

  herşeye tamam ama tv kumandasına karışmayın arkadaşm en büyük hakimiyet simgesi gibi bişey :001:

  #98667

  pux… bnde beyaz keten olayına karsıyım krem rengı we converse ıle hıc fena durmuyoo.. aman gobek ustu we bol paca olmasın( tawsıye)

  #102217

  Kadınlar monoton adamdan hoşlanmazmış

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.