blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Kadınların Duymak İstediği 4 Şey
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #18820
  dilara
  Üye

  Çocukluğunuz
  babanızın size nasıl bisiklet binmeyi öğrettiğini hatırlıyor musunuz? Başkalarına anlatmak istemeyecek kadar küçük düşürücü bir anı olduğunu düşünebilirsiniz. Sizin için tavuk yerken duygulu bir hikaye de olabilir. Kadınlar kendi çocuklukları hakkında ayrıntılı düşünürler, çocuk bakımı ve yetiştirme konusunda konuşurken sizin çocukluğunuzla ilgili birşeyler bilirlerse bütünü daha rahat algılarlar. Onunla bazı ufak tefek kamp hikayelerinizi paylaşmak, araba kartları biriktirme tutkunuzu anlatmak onun için yeterli olacaktır.

  İşiniz
  Çok özel bir göreviniz olmadıkça, işinizle ilgili konuşmalar hakkında rahat olabilirsiniz. Ona işinizde geçirdiğiniz en iyi günü ve sebebini, kariyer hedefinizle ilgili planlarınızı anlatabilirsiniz. Erkekler kendilerini yaşadıkları ve yaptıkları olarak tanımlar. Kadınların kişisel yönlerini, derin düşüncelerini görmelerine izin vermezler.

  Niçin onunla birliktesiniz?
  Onunla birlikte olmanızın nedenlerini daha önce açıklamış olabilirsiniz ancak kadınlar ufak ama özel şeyler duymak ister. O sizin gözünüzde gerçekten önemli olduğunu görmek ve gerçek değerinin ne olduğunu bilmek ister. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlamasını sağlayan ufak övgülerde bulunun. Zaman zaman ona iltifat edin, onun ne kadar güzel güldüğünü, başkalarından nasıl farklı olduğunu söyleyin.

  Gelecek
  5 yıllık kalkınma planı yapmayabilirsiniz ancak yolun neresinde olduğunuzu ve nereye gideceğinizi düşünmeniz gerek. Kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz yoksa ıssız bir kırsalda mı yaşamak istiyorsunuz? Birlikte olduğunuz kişi planlarınızdan ne kadar haberdar? Kadınlar, onunla bir gelecek paylaşma hayali kurup kurmadığınız merak eder. Gelecekle ilgili konuşmanızı bekleyerek, günlük yaşayan biri mi yoksa ne yaptığını bilen biri mi olduğunuzu öğrenmek ister.

  #53397

  tüyolar için tşkkrler:D:D;D

  #53448
  dilara
  Üye
  Mahmut BABUR wrote:
  tüyolar için tşkkrler:D:D:D

  birşey değil:icon6:

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.