blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Mesajların şifresi çözüldü..
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19413
  dilara
  Üye

  Birlikle olmaya başladığınız erkekten yeni bir mesaj geldi. Yaşasın! Ancak bu mesajı okurken bu heyecanınız yerini bir anda şaşkınlığa bırakıyor. “Ne demek istiyor bu?” Şaşılacak bir şey yok.

  Mesajlaşmada tonlama göz teması ve duraklama gibi işaretler kayboluyor. Oysa ki bu işaretler karşımızdakinin amacını bize apaçık anlatabilir. Erkeklerin gönderdiği sıradan mesajları toparladık ve sizin için uzmanlara bunların gerçek anlamlarını sorduk.

  Yazan: Bir ara beraber bir şeyler yapalım

  Anlamı: Senden hoşlanıyorum ama senin benden hoşlanıp hoşlanmadığın konusunda tereddütlerim var. Mesajlaşma Zevki adlı kitabın yazarı Kristina Grish böyle bir mesaj göndeen erkeğin belli bir zaman tayin edemediği için kendini riske atmadan sizi denediğini söylüyor.

  Yazan: Bu gece çok eğlendim.

  Anlamı: Seni tekrar görmek istiyorum.

  Belli ki o gece harikaymışsnız yoksa bu mesajı göndermezdi. Akıllı Adam Avlama kitabı yazarı ve ilişki uzmanı Liz Kelly, bir erkeğin eğer sizden hoşlanmasa ve görüşmeyi gerçekten istemese peşinizi bırakmakta tereddüt etmeyeceğini söylüyor. Bu mesaj duygularını göstermekten korkmayan b,r insan olduğunun kanıtı.

  Yazan: Daha sonra ne yapacaksın?

  Anlamı: Buluşup eve beraber gitmek istermisin?

  Bu mesajı genelde akşam saatlerinde alırsınız. Erkeğin bu mesajı çoklu olarak geceyi beraber geçirebilme ihtimali olan her kadına yollayabileceği konusunda uyarıyor.Herkesin cevaplamayacağını tahmin ediyor ama gelen cevaplara göre kimlerin etrafta olduğunu bilecek. Bu çapkın. Tüm gece boyunca iletişimi koparmayacak ve geceyi kimle geçirmek isteyeceğine dair olasılıkları değerlendirecektir.

  Yazan: Çok yoğundum.

  Anlamı: Bitti.

  Eğer siz ona mesaj attıysanız ve cevap olarak bu geldiyse artık size karşı bir şey hissetmiyor. Bunu duymak üzücü olabilir ama kısacası sizi başından atıyor. Uzmanlar hiçkimsenin beş saniyelik bir mesaja bile vakit ayıramayacak kadar meşgul olmadığına dikkat çekiyor.

  Yazan: Şu anda müsait değilim. Sonra arayayım…

  Anlamı: Seni beğenmiyorum.

  Bu mesaj ilk görüşmede sizden pek hoşlanmadığının eğer anlamak isterseniz en açık belirtisi. Bu gibi olumsuz mesejlarda hep ima etmek istediğinin üzerini kapasak da yeni aşklara yelken açmanın keyfini düşünüp bizle ilgilenmeyenı salıvermek adetini edindiğimizde bu mesajlara gülüp geçeriz.

  #57449
  BriqanD
  Üye

  VALLAHİ BRAVO. GÜZEL TESPİT:)

  #58050
  sckn
  Üye

  kızlardan gelen msjları anlamamız için kitap yokmu :deli: :box:

  #58053

  öyle bir kitap olsa bile ansiklopedi serisi gibi olur ve böyle büyük bir düsünür yazar, cıkmaz heralde
  Binbir türlüsü var cünkü bu türlerin :p

  #58059
  FeeLinG
  Üye

  ne istiyonuz bizden yaaaaaa

  #58063
  sckn
  Üye

  ansiklopediyede razıyım ama hepsi farklı farklı banada öyle bi düşünür çıkmaz gibi geliyo :yerlerde:

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.