blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Duyurular ve Etkinlikler
 4. Modern Veteriner Hekimlik Uygulamaları 7-10 eylül 2011
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #18078

  Modern Veteriner Hekimlik Uygulamaları 7-10 eylül 2011

  Değerli Meslektaşlarımız

  Mesleğimiz ile ilgili bilgilerin sürekli güncellendiği çağımızda, bilgiye ulaşmanın en verimli yollarından birisi de mesleki kongrelerimizdir. Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği`nin düzenlediği kongreler mezuniyet sonrası meslek içi eğitim alanında önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Kongrelerimizde, klinisyen meslektaşlarımız, yurtiçi ve yurtdışından katılan, konusunda uzman bilim insanlarının sunumları ile güncel bilgilere ulaşmakta ve bu bilim insanlarıyla tanışma fırsatı bularak bilgi güncellemelerinin devamlılığını sağlamaktadırlar. Derneğimiz, FECAVA (Avrupa Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Birliği) ve WSAVA’nın (Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği Birliği) üyesidir. Bu birlikler dünyada ve Avrupa’da meslektaşlarımızın yakından takip ettiği kongreler düzenlemektedir.

  Bildiğiniz üzere KHVHD tarafından organize edilen 17. FECAVA Avrupa ve 6.KHVHD Kongresi 07-10 Eylül 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi İstanbul’da düzenlenecektir.

  Bu kongremizde de klinisyenler, akademisyenler ve veteriner kliniklerinde çalışan yardımcı personeli de içeren katılımcılar için yoğun bir bilimsel program hazırladık.
  Kongremizde kendi alanlarında otorite olan Türkiye’den 15, dünyanın çeşitli ülkelerinden katılan 41, toplamda 56 konuşmacımız olacak. 3 gün boyunca 6 paralel salonda aynı anda yapılacak olan bilimsel oturumlarda, konuşmalar aynı anda çeviri yapılarak katılımcılara aktarılacaktır. Ekte bilimsel programın da yer aldığı duyuruyu bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Haziran 2010 yılından beri yayında olan web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  17. FECAVA Avrupa ve 6. KHVHD Kongresi web sayfası : http://www.fecava2011.org/

  Veteriner Hekimliğin bilimsel eğitiminin başlangıcının 250. yılında, 07-10 Eylül 2011
  tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan kongremize, küçük hayvan hekimliği alanında çalışan ve ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı katılmaya davet ediyoruz.
  Mesleğimizi geliştirmenin yanında, aynı zamanda biz veteriner hekimler için de bir köprü görevi göreceğine inandığımız kongremizin organizasyonunda bugüne kadar görev alan, katkı koyan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.