1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Veterinarium İş Dünyası
  4. Şap aşısı (45 hayvanlık) 50 ytl
8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar

Klinisyen veya çiftliği olan arkadaşlar elimde 45 baş hayvana yetecek kadar pfizer firmasının ürettiği şap aşısı var.Ben 5 hayvana kullanacağım henüz aşı açılmadı açıldıktan sonra 1 ay sonra kullanılmıyor bu nedenle acele ederseniz sevinirim.Aşının normal depo çıkış fiyatı 90 ytldir ben çok düşüğe veriyorum çünkü elimde aşı yapacak hayvan yok.Almak isteyen arkadaşların eline aşı soğuk zincirde gelecek.(kargo ücreti alıcıya aittir.) saygılarımla… (e-mail:batuhan5432@mynet.com)

Selam
    Pfizer firmasının şap aşısı yokkkine!

Olur mu canım kardeşim iyice araştır sonra böyle bir iddaa ortaya at.Bana gelen ne o zaman üzerinde kocaman pfizer yazıyor.Sen vademecumdan bakmışsındır belki orda göstermiyor hatırladığım kadarıyla.İlgileniyorsan aşıyı hiç açmadım adamlar vazgeçtiler.Yani sıfır şu an ve fiyatı doğal olarak alış fiyatına Yükseldi 90 ytl kargo ücreti size ait .Saygılar kolay gelsin

sevgili arkadaşlar..

bundan böyle şap aşıları tarım il müdürlüklerince ücretsiz olarak yapılmaya başlanacak..

bu durumu göz önünde bulundurarak şap aşılarınızın planlamasını yapmanızı tavsiye ederim..

saygılar..

Evet sanırım elimde patladı son ümit şap aşılamasında benimde ismimin bulunması :)

Üye

İyi ki satamamışsınız.Yoksa alan arkadaşın elinde kalacaktı?????????????????????????????

Yok ya aslında kullanılır ancak alan bulunmuyor.Adam şap aşısı yapılıp yapılmadığına güvenmiyor tekrar yaptırıyor örneğin

Üye

50 doz şap aşısı ne olur ki hemen hepsi 1 teneyse .Sanırım devlet memurusunuz

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.