1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Veteriner Hekimlerin Dünyası – Hakkımızda

2005 yılında Veteriner Hekimlerin Dünyası adıyla kurulan forum sayfaları ile Veteriner hekimler, Veteriner Hekim öğrencileri ve hayvan severleri buluşturarak, birbirleriyle iletişim kurmaları, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları, dünyadaki en güncel mesleki bilgileri, sağlıkta gelişen teknoloji ve teknikleri, meslektaşlarını ve sektör paydaşlarını dijital kanallar üzerinden hızlı ve kolay erişebilir kılarak, Veteriner hekimlik için dijital dönüşümü sağlamayı ve Veteriner Hekim Paylaşım Platformu olarak sosyal bir ağ oluşturmak amaçlanmıştır.

Veteriner Hekimiz Biz

Veteriner Hekimlere özel erişim sağlanan sayfalarda, Veteriner Fakülteleri, Veteriner Hekim Dernekleri, Veteriner Hekim Odaları ve kurumlar ile iş birlikteliği yapılarak alanlarında uzman veteriner hekimler ve sağlık profesyonellerinin düzenlediği organizasyonlara, eğitim programlarına, sanal toplantı ve kurslara uzaktan katılım imkânı sağlayabilirsiniz.

Fuarlar, Kongreler, Seminerler, Sempozyumlar, Canlı Yayınlar, Video Kayıtları, Webinarlar ve Dijital Etkinlikler ile Online Buluşmalara katılabilirsiniz. Veteriner Hekimlik ve hayvancılık ile ilgili araştırma makaleleri, derlemeler, olgu sunumları, değerlendirmeler, bilimsel olaylar ve güncel veteriner hekim dergilerini takip edebilirsiniz. Veteriner hekim öğrencileri için hazırlanmış özel ders notları, tez konuları, ödevler ve sınav sorularını inceleyebilir, online sunumlar, anlatımlar, proje ve uygulamalara göz atabilirsiniz.

Veteriner Klinikleri, Poliklinikler ve Hayvan Hastaneleri

Hayvan sahipleri ve hayvan severler için en yakın Veteriner Muayenehanesini, Uzman Veteriner hekimi, 24 saat açık Veteriner Kiniğini, Nöbetçi Veteriner Kliniğini, Acil Veteriner Polikliniği yada hayvan hastanesini arama yaparak bulabilir, Online Veteriner Hekimlere ücretsiz sorularınızı sorabilirsiniz. Size uygun olan en yakın randevu tarihini ve saatini belirleyin, randevunuzu ücretsiz oluşturun. Randevu zamanı yaklaştığında hatırlatma servisi ile bildirim alırsınız. Randevu öncesi ve sonrası için danışmak istediğiniz sorularınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Veteriner Hekimlerin, Veteriner kliniklerinin, Veteriner polikliniklerinin ve Hayvan Hastanelerinin, devlet daireleri ve belediyelerin hayvan sağlığı, veteriner işleri müdürlüklerinin telefon numarası, adres bilgisi, yol tarifi, sosyal medya ve internet sitesine anında ulaşın.

Veteriner Hekimlik Hakkında Bilgiler

Cep telefonu uygulamaları ve Mobil uyumlu sayfalar ile Veteriner hekimlik hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Veteriner hekim kimdir, Nasıl başarılı bir veteriner hekim olunur, Veteriner hekimliğin tarihçesi, Türkiye ve Dünyadaki Veteriner Fakülteleri, Veteriner Hekimlik Eğitimi, Veteriner Hekimlerin yetki ve görevleri, çalışma alanları, iş bulma olanakları, veteriner hekimlik ile ilgili atasözleri ve alıntılar, Veterinerlik ile ilgili Dernek, Kuruluş ve Programlar ile Dünya Veteriner Hekimler günü hakkında detaylı bilgilere sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Veterinerhekimiz sayfaları ile site kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek adına sayfalar belirli aralıklarla güncellenmektedir. Kullanıcıların yorumları, tavsiyeleri üzerine yenilikler ile daha hızlı ve güncel hizmetleri sunmak için ekip olarak çalışmalarımız devam etmekte.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Adipisicing elit sed dotas eiusmod incididunt utia labore.

Veteriner Hekim Video

Veteriner Hekim kimdir? Ne İş Yapar? Veteriner Hekimlerde Olması Gereken Özellikler, Veteriner Hekimlerin Çalışma Ortamı ve Koşulları, Veteriner Hekim Olmak İçin Hangi Eğitimi Almak Gerekir? Veteriner Hekimlik Hakkında Genel Bilgiler, Veteriner Hekimlerin Görevleri, Veteriner Hekimlerin İş Bulma Olanakları, Veteriner Hekim İş İlanları, Veteriner Hekim Maaşları Ne Kadar? Yurt Dışında Veteriner Hekimlik Yapmak, Veteriner Hekim Emeklilik Şartları Nelerdir? Kamu Dışında Görev Alan Veteriner Hekimlerin Çalışma Usul ve Esasları, Veteriner Hekimlerin İş İmkanları ve Çalışma Alanları gibi merak ettiğiniz konuları görüntüleyebilirsiniz.

Veteriner Hekimlik hakkında detaylı bilgileri hazırlanan sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Detaylı İncele
veteriner hekimler

Veteriner Hekim Forum

Paylaşım Platformu

Veteriner hekimler için Dijital dönüşümü sağlamak; dünyadaki en güncel mesleki bilgileri, haberleri etkinlikleri, gelişen teknolojileri, meslektaşlarını ve sektör paydaşlarını dijital kanallar üzerinden hızlı ve kolay erişilebilir kılmak, vaka çalışmalarına, makale ve videolara ulaşmanızı sağlamak için oluşturulmuş internet sitemizde sizinle aynı sektörde çalışan veteriner hekimleri yada sınıf arkadaşlarınızı bulun, meslektaşlarınızla sosyal ve mesleki içerikleri paylaşın, vaka tartışmalarına katılın, Hastalarınıza kolay erişim sağlayın.

Giriş Yapın

Üyesi Olduğumuz Platformlar

Bileşeni Olduğumuz Platformlar, Kayıtlı Oluşumlar, Program Ortakları, Desteklediğimiz Projeler, Organizasyonlar, İş Ortaklarımız, Çözüm Ortaklıkları ve Mesleki tanıtım için Faydalı Linkler

İş Ortaklarımız arasında yer almak için bizimle iletişime geçebilir, Veteriner Hekimlik İle İlgili Dernek, Kuruluş ve Programlar sayfasını inceleyebilirsiniz.