12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye

Selamlar,

Ben buraya üye olalı çok olmadı ama kendimi tanıtmamışım, tanıtayım :)

Öncelikle Veteriner hekim Murat Kutay beye buradan teşekkür etmek istiyorum. buraya ilk geldiğim günden beri yardımlarını hiç esirgemedi. sonu gelmeyen sorularımla uğraştı, kendisine minnettarım. Sayesinde burayı çok çok sevdim :)

Bendeniz Eliz, 31 yaşındayım, aslında şu günlerde biraz endişeli olsam da normalde pek neşeli, biraz fazla konuşkan (:p) ve yardımsever biriyimdir. elimden geldiğince herkesin yardımına koşarım. konu hayvan ve insan sağlığı oldu mu feci ince eler sık dokur eşimi delirtirim. eşim diş hekimi, babam kbb profesörü, abim eski veteriner. belki de onların arasında olduğumdan bu kadar meraklıyımdır :) annemin bi günahı yok, o sanatçı :) bir süre önce bebeğimizi kaybettiğimizden biraz fazla evhamlıyım, bu konuda herkesin anlayışına sığınıyorum. saolsun herkes yardımıma koşuyor, anlayış gösteriyor :)

hayvanları haddinden fazla severim, malesef fazla üstlerine düştüğümden eşim şuan baktığım bettam dışında hayvan beslememi yasakladı. bettam balık ötesi bi balıktır. yakında tasma takıp gezdiricem o derece akıllıdır :)) çok okur, çok araştırırım, sonra da okuduklarımdan dehşete düşüp uzmanların başını ağrıtırım :))) bunlardan kalan vaktimde ingilizce öğretmenliği yaparım. yabancı kaynaklarda takıldığınız yerler olursa seve seve çeviri yaparım :) büyük bir counter strike sitesinde, forum ve serverlarında üst düzey yöneticiyim. sağlık köşemiz var bir doktor arkadaşımıza yetki verdik o bölümde, ama malesef veterinerimiz yok, aslında burayı o kadar sevdim ki kullanıcılarımızı bu kardeş siteye yönlendirmeyi düşünüyorum evcil hayvanları ile ilgili her türlü yardım ihtiyaçları için :)

işte böyle, olabildiğince kısa yazdım. malesef kısa yazmayı beceremeyen biriyim, özet çıkarmak benim için en büyük problem oldu okul hayatım boyunca :))) her zaman yardıma hazırım..

Sevgiler
    Eliz :)

Hocam hoş geldiniz aramıza..

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :)

Üye

Hoşbuldum Murat Bey,

Yardımcı olmak ne kelime, inanın hayatım zindan olmuştu, kirli torbasındaki kıyafetlere elleyemiyordum, “bunlar hala ıslak, üstünde parazit sporları vardır yaşayan” diye siz düşünün :) ama sayenizde biliyorum ki artık bu kadar gün geçtikten sonra nemli yada ıslak bile olsalar o kıyafetlerde parazit felan yaşayamaz. bi güzel attım makinaya kıyafetleri yıkanıyorlar mis gibi. balıkım rahat, ben rahat, eminim buna en çok eşim sevinicek :) sizlere ne kadar minnettar olduğumu inanın anlatmam çok zor. Allah öncelikle sizden ve tüm hekimlerden razı olsun :) İyi ki varsınız :)

Sevgiler ve Saygılar
    Eliz

Not: aaa ne kadar kısa yazdım dimiiiiii :)))

Üye

hoşgeldiniizzz :d😀

Üye

Hoşbuldummm :))

Üye

aramıza hoşgeldiniz:)

“bunlar hala ıslak, üstünde parazit sporları vardır yaşayan”
    böyle laflarla çevresindeki herkesi sıkan ve kendinden uzaklaştıran(onlar ne anlarlar ki:phıııh) birini daha tanıyorum:Dben

Üye

hoşgeldiniz sefa getirdiniz :)

Üye

Hoşbuldum efendim, aman iyi ki gelmişim, burası cidden güzelmiş :))

Dilaha merak etme kimse rahatsız olmuyordur, ben de hergün bir çok kişiye yardımcı oluyorum. rahatsız olanları bi daha rahatsız etmeyiz olur biter canım :)

Üye

benden de hoş sefa geldiniz… :d

Üye

çok teşekkürler, hoşbuldum, herkes ne kadar cana yakın burda :)

Üye

Hosgeldiniz Eliz hanim..

Üye

hoşbuldummm :)

12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.