1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Tanışma Forumu
  4. SELAMUN ALEYKUM
12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Yazar
    Yazılar

Cenab-ı hakkın rahmeti bereketi ve selamı üzerinize olsun.bu forum sayfasına bugün bişeyler ararken denk geldim ve bikaç konuya baktım gerçekten çok güzel bi forum sitesi.bir veteriner hekimin veya adayının kaydolması gereken bir site diye düşündüm ve kayıt oldum.umarım güzel bilgiler paylaşır tüm islam alemine ve tüm dünyaya yararı dokunan iyi birer veteriner hekim oluruz…
    Yaradılanı sev yaradandan ötürü düsturuyla gidecek olursak tüm yaradılmışları sevmeli onlara daha iyi hizmet sunablmek içinde böyle bilgi paylaşımlarının çok güzel olduğu forumara kayıt olmalıyız düşüncesiyle kaydoldum.umarım güzel günler geçiririz hep beraber….[hr]
    bu arada ben muhammed fatih tiryaki fırat universitesi veteriner fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim.

Üye

Aleyküm selam kardeşim güzel bir site memnunum ellerine sağlık arkadaşların memnun oldum iyi fakülte bitmiş
    nasıl dersler iyi mi
    ankaradan slmlar

aleykum selam.hamdolsun iyidir…bitirmeye çalışıyoruz..pek bişey kalmadı:)siz ne yapıyorsunuz klinik mi yoksa devlet memurluğumu:)

Üye

çobanlık yapıyorum hayvancılık sevdası var bu site iyi memleket neresi fakülte 5 yıl mı sizde

memleket bingöl.evet fakülte 5 yıllık…

Üye

memnun oldum tanıştığımıza bilgi alış verişi yapabilirmiyiz
    teşekkürler

a.s kardesım sıte harıka olmuss…[hr]

Üye

hosgeldınız tabıkı bılgı alısverısı yapacagız burası bır paylasım forumu :)

Üye

form güzel

slm herkese kim var kim yok:)

Üye

merhaba

Üye

selamlar arkadaşlar ben mustafa istenbul 1993 mezunu benim arkadaşlardan varmı acaba çok merak ettim

12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.