blank
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25756
  FeeLinG
  Üye

  r Toto Süper Lig’in 26.haftasında 18 Mart Cuma günü saat 21.00’de deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak.

  Yöneticisinden taraftarına futbolcusundan tüm Fenerbahçe Camiasına, ailemizin bütün bireyleri, Takımımızın başarısı için kenetleneceğiz.

  Bu zorlu maçta, Takımımızı TT Arena’da destekleyecek taraftarlarımıza ise çok büyük bir görev düşüyor. Kulübümüz, küfür ceza sınırında. Ceza almamız halinde evimizde Bursaspor ile yapacağımız maçı seyircisiz oynayacağız.

  Takımımız, 12. Adam’ın, bu maçta bu bilinçle; bir an bile susmadan, hiç durmadan tezahürat yapmasını istiyor, sizlerden sonsuz destek bekliyor. Ayrıca TT Arena’da 12. Adam’ı ’Çubuklu Formalarla’ görmek istiyor.

  Büyük Fenerbahçe taraftarı, Takımımızın bu isteğini göz önünde bulunduracak; Çubuklu Formalarla tribündeki yerini alacak; doksan dakika susmadan ve küfür etmeden takımını destekleyecek.

  Tek renk, tek yürek bir hedef uğruna Fenerbahçemizin yanında olacağız….

  FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

  #98635

  Feeling tek renk olacaksınız ya hangi renk olacak bu renk?

  #98637
  FeeLinG
  Üye

  tek renk tek yürek olacağız yani sarı lacivert ve sadece Fenerbahçe olacağız…mesela bu akşam çoğu beşiktaşlı trabzonsporlu veya diğer taraftarlar galatasarayın yenmesini istiyorlar ve ondan yanalar…yani bu maç sadece gs’yle değil takımlarla da mücadele edicez…işte bu yüzden tek renk tek yüreğiz….

  #98641

  Tek yürek, çift renk

  #98645
  FeeLinG
  Üye

  bizim için sarı lacivert yanyana güzel tek renk yani ayrı olunca bi anlamı yok

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.