blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. 11 yaşındaki hayranını döven rapçi
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20896
  FeeLinG
  Üye

  11 yaşındaki hayranını döven rapçi
  11 yaşındaki hayranı Sagopa’nın evini görmek istemişti sadece… Rapçi bir anda dışarı çıktı ve kendisine yakışmayan o hareketi yaptı.

  Sagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz’la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D’yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındı.

  İddiaya göre, Ataköy’e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer’in evini göstererek “Burada oturuyor” dedi. Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer’i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi.

  SAÇINDAN SÜRÜKLEYEREK İÇERİ SOKTU

  Bu sırada yine eşi Esen Güler Özyavuz’la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu. Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D’nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer’in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi’ne götürüldü.

  #75349

  Birisi de benim evimin camından içeri baksa ben daha güzel döverdim…

  Eline sağlık sagopacığım…

  Herşeyi internetten okuduğunuz veya gazeteden okuduğunuz şekliyle inanarak yargılamayınız.Belki de çocuk terbiyesizlik yapmıştır.

  #75460
  ImraHor
  Üye

  yanii inanmak o kadar güç ki yine bi sagopa karalama kampanyası diyorummm…haberin doğruluğundan bile oldukça şüpheliyim

  #75534

  Bencede Sagopa yapmaz gibi geliyor…

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.