8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    vevet
    Üye

Merhabalar,kpssye ilk defa giren bir veteriner hekimim ,fakat bu konuda kafamda baya bir soru işareti var,bir kaç sorum olacak ,acaba ilk atama kasım ayında mı olacak ve ilk atamada sadece kadrolu personel alımımı olacak,bir de malum sınav 2 yılda bir yapılıyor,kadrolu veya sözleşmeli olarak bir yere atansam istediğim zaman kpss ye girip ,tekrardan aldığım puana göre istifamı verip,yeniden tercih yapabilir miyim?Ayrıca 2008 yılında yapılan kpss sonucu ilk atamada nerelere kaç puanla yerleşildiğine dair bir tablo varsa çok sevinirim nitekim nette aradım ama bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    SAYGILAR

vevet
    Üye

Sanırım forumun zaman geçtikçe sesi soluğu azalmış,mesajım doğru düzgün görüntülenmemiş bile hep ben görüntüledim sanırım.Sağlık olsun

Merhabalar Vevet,
    Bilgili kişiler iş vs yogunlugu nedeniyle pek giremiyorlardır foruma.
    Zaman bulabilirsem sorularınıza cevap vermeye calısacagım.
    Başarılar…

vevet
    Üye

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim,umarım forum eski aktifliğine kavuşur.

Sevgili vevet;

-İlk atamalar kasım ayında yapılabilir ama kesinlik yok bildiğim kadarıyla.
    -Artık kadrolu alım ihtimali düşük.Bakanlık sözleşmeli alım yapacak.
    -Sözleşmeli iken istifa ederseniz sınava girseniz bile 1 yıl beklemeden sözleşmeli olarak tekrar atanamazsınız.Birkaç ay önce yayınlandı bu değişiklik.Kadrolu iseniz zaten tayin hakkınız var.Dişinizi sıkar tayin beklersiniz,yani istifa etmeye gerek yok.
    -Kimin nereye yerleştirildiğine ilişkin liste bir ara tarım bakanlığı sitesinde paylaşıldı sonra kaldırıldı.Ösym’den tc kimlik no ile öğrenilebiliyor ama liste halinde bulamazsınız.

Sorularınızı dün 19:51’de sormuşsunuz.Yarım gün geçtikten sonra da cevabını aldınız.Forum aktifliğinden hiçbirşey kaybetmedi.Her zaman en iyi veteriner hekim sitesi ve hayvanseverlere en fazla yardımcı olunan site.Zamanımız oldukça sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.Bazen zamanımız olamayabiliyor biraz anlayış gösterilebilir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.Atamalarda bol şanslar.

vevet
    Üye

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim,çok yardımcı oldunuz.Foruma da herhangi bir art düşüncem olmadı,yanlış anlaşıldı sanırım öyleyse kusuruma bakmayın.
    Saygılar

vet_45
    Üye

merhaba ben yeni mezununum ve şu an kpsss hazırlıklarına başlamak üzereyim fakat kafamda bazı soru işaretleri var bu konular hakkında bana yardımcı oluranız çok sevineceğim; bu enstitü veteriner hekimliği ve il veya ilçe tarım da çalışan veteriner hekimler arasında ne gibi farklar var,(enstitü atamalarında dil puanı istediklerin biliyorum fakat sonra çalışma koşullarında ki farklar?) iksinin avantajları ve dezavantajları neler bu konular hakıında bilgi edinmek istitorum bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum kısacası enstitü veterinerliği hakkında biraz bilgi sahibi olmak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler….

vet_45
    Üye

MERHABA KPSS ATAMALARI GERERK SÖZLEŞMELİ GEREKSE KADROLU OLSUN YILIN BELİRLİ ZAMANLARINDA DÜZENLİ OLARAK MI YAPILIYOR EĞER ÖYLEYSE BU ZAMAN DİLİMLERİ NELER?
    YOKSA İHTİYACA GÖRE HERHANGİ BİR ZAMANDA MI YAPILIYOR .

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.