blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Veteriner Hekim Haberleri
 4. 38 yaşındaki Doç. Dr. kalp krizinden öldü
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19858
  dilara
  Üye

  ERCİYES Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyesi 38 yaşındaki Doç. Dr. Yücel Çam, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Görev yaptığı fakülteye, Türk bayrağını sarılı tabut içinde getirilen Doç.Dr. Çam için sevenleri gözyaşı döktü.

  Veteriner Fakültesi İç Hastalıklar Anabilim Dalı Öğretim üyesi, Satınalma Komisyonu üyesi Doç.Dr Yücel Çam , dün gece evinde geçirdiği kalp krizi ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların müdahalesine rağmen Doç.Dr.Yücel Çam, kurtarılamadı. Hastane morguna kaldırılan Doç.Dr. Çam’ın cenazesi, yıllarca görev yaptığı Veteriner Fakültesi’ne getirildi. Toplantı salonundaki törene Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Tayfur Bekyürek başta olmak üzere, Doç. Dr. Yücel Çam’ın eşi Filiz ile çok sayıda öğretim üyesi ile öğrenciler katıldı.

  Yakınlarının desteğiyle ayakta durabilen eşi Filiz Çam gözyaşı döktü. Doç.Dr. Yücel Çam’ın çocukları 5 yaşındaki İlayda ve 8 aylık Eda ise , yakınları tarafından cenazeye getirilmedi. Saygı duruşu ardından konuşma yapan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Tayfur Bekyürek, yakından tanıdığı Doç.Dr. Çam’ı genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Prof.Dr. Abdullah İnci de, konuşma yaparken gözleri doldu. Törenin ardından üstüne Türk bayrağı örtülen Doç.Dr. Yücel Çam’ın tabutu, omuzlarda taşındıktan sonra fakülte binası önünde bekleyen ambulansa götürüldü. Doç.Dr. Yücel Çam’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi İskenderun’un Akçalı Beldesi’ne gönderildi. Sigara kullanmadığı belirtilen öğretim üyesinin sağlığına da dikkat ettiği belirtildi. Veteriner Fakültesi’nin 2003 yılı bilimsel yayın başarı belgesi alan Çam’ın çok sayıda bilimsel makalesi ve yayını bulunuyordu.

  #64911
  kelej
  Üye

  Saygıdeğer Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.

  #64952

  Değerli hocamıza Allah’tan rahmet,ailesine ve sevenlerine daha doğrusu tüm BEYAZ GÖMLEKLİLERE baş sağlığı diliyorum…Acımız büyük.Mekanı cennet olsun.Amin.

  #64984
  ImraHor
  Üye

  çok kıymetli hozamıza allahtan rahmet ailesine başşağlığı dilerm.mekanı cennet olsun

  #65812

  [size=large]MAKAMI CENNET OLSUN…..[/size]

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.