1. Anasayfa
  2. Veterinarium
  3. Plan, Proje, Fizibilite
  4. 50 Başlık Ahır Projesi (Çizim)
15 yazı görüntüleniyor - 76 ile 90 arası (toplam 102)
  • Yazar
    Yazılar

cok güzel bi paylaşım olmus elinize sağlık……

Teşekkürler

Bazı arkadaşlar teşekkür etmek yerine yüklenen örneğe bile laf atmış proje bile değil bu daha iyisini yükleyebilirdin diye.

Daha iyisini siz yükleyin de herkes faydalansın.Adam elinde ne varsa paylaşmış,yararlı olmaya çalışmış her türlü,beğenmek bir yana daha iyisi olabilirdi bu kötüymüş gibi şeyler söylemek yanlıştır.

terdem
    Üye

kimsin

BriqanD
    Üye
    terdem wrote:
    kimsin

Sen KİMSİN??

terdem
    Üye

sayın dostum bu bilgi ve becerinizi ülkemizin hayvancılık konusunda modern koşullara kavuşması için gerekli devlet adamı ve bir öğretim görevlisi olarak üst düzeyde görüşmeler yapacağım Doc.Dr.terdem

see_mee
    Üye

saol eline sağlık

bil025
    Üye

arkadaşlar inmiyor ki bu[hr]
    teşekkürler elinize sağlık

indirince değerlendirreceğim

daha bakamadık ama …

aeee3
    Katılımcı

teşekkürler

teşeküürler arkadaşlar bu çizimde yer alan bölümleri isimlendirmem ve uzunluk olarak bulmak gerekir inş.müh.plan yaptırcam ben bunu yardımcı olurmusunuz?

Hocam bunların uzunluk ve genişlikleri standart zaten.Çizim yaptıracağınızda göreceksiniz.Alacağınız hayvana göre durak uzunlukları bile 3 tip oluyor.Herşey standart ölçülerde yani.Sıkıntı olmaz çizdirirken,fazla tutacağını da sanmıyorum.

Standart derken birkaç tip var.Ona göre hayvan ırkını falan da söylüyorsunuz,sayısını,sağımhane ve veteriner hekim odası gibi şeyler de istiyorsanız onları da söylüyorsunuz,belli standart şablonlar var.Söylediğim standart kelimesi tek tip olarak anlaşılmasın.

teşekkürler

15 yazı görüntüleniyor - 76 ile 90 arası (toplam 102)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.