1. Anasayfa
  2. Hayvanlar Alemi
  3. Hayvan Sahiplendirme
  4. Adım Kırçıl. 3 yaşlarında çok sevimli dişi bir ev kedisiydim.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    pirinco
    Üye

Adım Kırçıl. 3 yaşlarında çok sevimli dişi bir ev kedisiydim. Anlayamadığım sebeplerden dolayı sokağa atıldım. Bir kasabın önüne bırakıldım. Orada kötü muamalelere maruz kaldığımı söyleyebilirim. Çok sokulgan ve sıcak bir karaktere sahip olduğum için kendimi hemen sevdirdim. Civardaki insanlar beni doyurmaya başladılar. Sonra anne oldum. Ama hastalandığım için yavrularıma bakamadım. Sokak hayvanlarına bakan meleklerden biri beni tedavi ettirdi. Hem de kısırlaştırdı. Bende vajina yırtığı varmış. O yüzden kanamam oluyordu. Bi rklinikte gördüğüm tedavi sonucu şimdi çok çok iyiyim. Çok sağlıklıyım. Fakat tekrar rahatsızlanmamam için beni çok sıcacık bir apartmanın sıcak ve boş olan kapıcı dairesine geçici olarak koydular. Bir başka melek bana orada çok iyi bakıyor. Gittiğim her yere uyum sağlayacak kadar uysal ve cana yakınım. Vicdan sahibi insanlara sesleniyorum! Bana evinizi ve gönlünüzü açacağınıza dair derin bir inancım var. Biliyorum ki beni hemen sahipleneceksiniz. İlgilerinizi bekliyorum.

Kırçıl
    216 341 59 60
    505 312 39 97

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.