blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Anlatılmaması gereken 5 sır
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #18946
  dilara
  Üye

  ‘Zamana ayak uyduramıyorsun’
  Partnerinizin odanın içinde dolaştığı ve gözlerinizi birbirinizden alamadığınız zamanlar olacak. Ancak bazen de birbirinize hiç çekici gelmeyebileceksiniz. Eğer beğendiğiniz birine benzemesini istiyorsanız veya stil sahibi olsun istiyorsanız hoşlandığınız şeyi övün. Bu ona duygularını incitmeden zamana ayak uydurması yönünde mesaj vermenizi
  sağlar.

  ‘İşyerinde diğerleriyle flört ederim’
  Yalan söylemeyin! Erkeklerin % 40’ı ve kadınların % 35’i patronları onlara bakmasa bile flörtöz hareketlerde bulunur. Patronunuza bakacak zamanınız yoksa bile, 8, 10, 12 saat harcadığınız iş yerinizdeki flörtöz ve çekici patronunuza diğerlerinden önemli olduğunuzu göstermek istersiniz. Bunu yöneticiniz size bakarken, kokunuzla veya davranışlarınızla yaparsınız. Cinsel sırlarınızı paylaşmak ister misiniz? Hollwood ünlülerinin çekiciliğini itiraf edin ama yöneticinizin tavırlarını asla!

  ‘Arkadaşlarına katlanamıyorum’
  Partnerinizin arkadaşları 3 farklı kategoride sınıflandırılabilir; Mükemmel bir paket, yeterince hoş ve siz ikiniz nasıl bir arada olabiliyorsunuz? Bu son kategorideki arkadaşlar çılgın olabilirler. Sorun ne olursa olsun konuşma
  özgürlüğünüz var. Arkadaşlarından hoşlanmak zorunda değilsiniz ama partnerinizin onlarla sizinle olduğundan daha uzun bir geçmişi olduğu bir gerçek! Kişisel puanlama listeni kendine sakla.. Arkadaşlarıyla kavga etmenin ayrılık sebebi olduğu biliniyor.

  ‘Hala eski aşkımı düşünüyorum’
  Eski aşkınızı düşünmeniz doğal gelebilir.Ancak partnerler için internet eskisinden daha büyük bir korkuya neden oluyor. Eski aşkınızı internette arıyorsanız, bu partnerinizi kıskandırabilir. Eskileriniz bırakın geçmişte kalsın ve partnerinizle onlar hakkında hiç konuşmayın!

  ‘Sensiz yaşayamam’
  Niçin? Birincisi bu doğru değil; siz onlarsız yaşayabilirsiniz. İkincisi uzun ilişkilerin sırrı kendi hayatınıza sahip olmanızdır. Ona aşık olduğunuzu, hoşlandığınızı, tutkuyla bağlı olduğunuzu , takdir ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Sensiz yaşayamam diyemezsiniz. Bir partner asla kapana kısılmış gibi hissetmekten hoşlanmaz. İster erkek ister kadın olsun her gün sizinle birlikte olmayı seçmek ister. Ve sizde onunla olmayı seçmekten zevk alırsınız.

  #53962

  TAMAMEN AMERİKALILARA ÖZGÜ BİR YAKLAŞIM….

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.