blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Arkadaş mı Sevgili mi?
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #18587
  dilara
  Üye

  Arkadaşlarını tanıyor musunuz?
  Hoşlandığınız kişinin arkadaşlarıyla tanıştınız mı? Sizi nasıl tanıştırıyor ve size onların yanında nasıl davranıyor dikkat edin. Arkadaşlığınız sırasında kimlerle görüştüğünüze, onlarla yakın ilişkiler kurmaya ve çok soru sormamaya dikkat edin.

  Gün içinde buluşuyor musunuz?
  Hoşlandığınız kişiyle gün içinde görüşün. Öğle yemeğine, çaya davet edin. Sizi belirli saatlerde araması için gece geç saatlerde gelen telefonlara cevap vermeyin. Bu sizi görmek ya da konuşmak isterse belili zamanlarda araması gerektiğini anlamasını sağlar.

  Özel günlerde yanınızda mı?
  Sizin doğum gününüzü hatırlaması, size hediye alması da sizden hoşlandığını, değer verdiğini gösterir. Hatırlamıyor ve bahaneler sıralıyorsa onu arkadaş olarak görebilirsiniz. Unuttuğunu belirtip hatasını telafi ediyorsa tekrar düşünün.

  Her zaman yanınızda mı olmak istiyor?
  Arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zamanlarda o da sizinle olmak istiyorsa sizden hoşlandığı anlaşılabilir. Arkadaşlarınızla olan programlar yerine başbaşa olmak istiyor da olabilirz. Siz nasıl onu arkadaşlarınızın yanında gözlemlemek istiyorsanız zamanla o da sizi arkadaşlarınızla birlikte tanımak isteyecektir.

  Hiç birlikte tatile çıktınız mı?
  Bir grup içerisinde de olsa birlikte tatile çıkmak onu yakından tanımanızı sağlayabilir. Bazı erkekler arkadaş olduklarını ileri sürerek size sevgili gibi davranabilir. Bu başka ilişkileri olabileceğini ya da henüz ciddi bir ilişkiye hazır olmadıklarını gösterir. Tatil boyunca telefonlarına, konuşmalarına, ailesiyle ilgili söylediklerine ve tabiki kendi hareketlerinize dikkat edin.

  Sevgiliniz gibi mi davranıyor?
  Hoşlandığınız kişi sevgiliniz gibi davranıp arkadaş olduğunu iddia ediyorsa, aranızdaki ilişkiye dair yüz yüze konuşabilirsiniz. Kendinizi belirsizlik yerine olumlu ya da olumsuz cevaba hazır hissediyorsanız oturup konuşun.

  Bahanelere kanmayın
  Yeni ilişki yaşadım hazır değilim gibi bahanelere dikkat edin. Unutmayın bir erkek ve kadın gerçekten hoşlanıyorsa ya da aşıksa onu hiçbir şey durduramaz. Tanıma süreci 3 aydan fazla sürdüyse sizi oyalıyor olabilir.

  Ne sıklıkta görüşüyorsunuz?
  Görüşme sıklığınıza dikkat edin. Her gün görüşüyorsanız bu olumlu bir işarettir, haftada bir zoraki görüşmeler oluyorsa yeni seçenekleri gözden geçirin.
  [size=xx-small]alıntı[/size]

  #51902

  Ne sıklıkta görüşüyorsunuz?
  Görüşme sıklığınıza dikkat edin. Her gün görüşüyorsanız bu olumlu bir işarettir, haftada bir zoraki görüşmeler oluyorsa yeni seçenekleri gözden geçirin.

  EVLENDİK HERGÜN GÖRÜŞÜYORUZ…EN GARANTİSİ BU SANIRIM…

  #49663
  dilara
  Üye

  Murat Abi dediğin gibi en garantisi evlenmek:p:D

  #52496

  Lisede karışıyor olabilir bu kavramlar ama üniversite de insan çok çakal oluyor leb demeden leblebi bile değil direkt Çorum’u anlıyor insan…Arkadaş mı yoksa sevgili mi artık karışmıyor…

  #52955
  ImraHor
  Üye

  EVLENDİK HERGÜN GÖRÜŞÜYORUZ…EN GARANTİSİ BU SANIRIM…

  çok iyi evet lisede oldukça karışıyor…

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.