blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Barış Manço nun Ölümünün 10. Yıldönümü
 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 15 yıl önce ImraHor tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20225
  ImraHor
  Üye

  BARIŞ MANÇO ÖLÜMÜNÜN 10. YILINDA ANILACAK

  Barış Manço, ölümünün 10. yılında anılacak. Yapılan açıklamaya göre, Barış Manço için Kadıköy Belediyesi tarafından 1 Şubatta Barış Manço Kültür Merkezi’nde ailesi, yakınları ve hayranlarının katılımıyla anma etkinliği düzenlenecek.

  Etkinlikte, Beykent Üniversitesi öğretim görevlisi Simay Bodur’un hazırladığı sinevizyon gösterisinin ardından, babası Muhittin Kocataş, kardeşleri İnci ile Savaş Manço, eşi Lale Manço ve oğlu Doğukan Manço, Barış Manço’ya olan özlemlerini ve anılarını anlatacak.

  Barış Manço’nun Galatasaray Lisesi’nden sınıf arkadaşları ve ilk müzik grubu olan Grup Kafadarlar’ın sergileyeceği performansın ardından, 1973 yılında kurduğu Kurtalan Express sahne alacak ve Manço’nun unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

  Öte yandan, 3 Şubatta da İstanbul Deniz Otobüsleri şirketi (İDO) Barış Manço için anma etkinliği düzenleyecek. Moda’dan hareket edecek olan İDO’nun ”Barış Manço” şehir hatları vapuru, Kadıköy’e uğrayarak Kanlıca’ya gidecek. Herkesin ücretsiz olarak katılabileceği 10. yıl anma etkinliği seferinde, Kurtalan Ekspres konser verecek.

  İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy ile Barış Manço’nun eşi Lale Manço, çocukları Doğukan ve Batıkan Manço’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek anma etkinliği, Barış Manço’nun Kanlıca’daki kabrinin ziyaret edilmesiyle sona erecek.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.