blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Cennette çalışacak eleman aranıyor!
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20030
  dilara
  Üye

  İşte dünyanın en iyi işi için başvuru koşulları…

  Avustralya’nın tropik Hamilton adasında yaşayıp iki haftada bir blog yazacak eleman aranıyor. “Dünyanın en iyi işi” olarak tanımlanan işe başvuruda bulunanların yüzme ve İngilizce bilmeleri gerekiyor. CNN Türk’ün haberine göre işe başlama tarihi 1 Temmuz 2009 ve esnek çalışma saatleri karşılığında altı ay için ödenecek ücret de 150 bin dolar.

  Bakıcının sorumlulukları arasında adanın çöpünü toplamak, yaprakları temizlemek ve havuzu temiz tutmak gibi işler bulunmuyor. İşe alınacak eleman adanın etrafındaki 600 kadar mercan adanın hem su üstü hem de su altındaki kuytu köşelerini keşfedip, bulduklarını fotoğraf ve video çekimleri ile iki haftada bir internette sergileyecek.

  İş ilanını veren Tourism Queensland tarafından “Dünyanın en iyi işi” diye tanımlanan işe alınan kişi aynı zamanda kira vermeden 80 m yüksekliğindeki bir yamaca inşa edilmiş olan ve eylül aylarında kambur balinaların göç ettikleri gök mavisi bir koya bakan 5 milyon dolarlık bir villada kalacak.

  Eleman iki adet konuk odası ve muhteşem manzaralı kaplıca havuzu da bulunan villada gerek deniz aşırı gelen yakınlarını gerekse adanın marina barında kokteyl içerken tanıştığı turist konuklarını ağırlayabilecek.

  Adaylar 22 Şubat’a kadar http://www.islandreefjob.com internet sitesine bu işin neden kendilerine verilmesi gerektiğini anlattıkları 60 saniyelik bir video ile başvuruda bulunabilecek. “Ada bakıcısı” Hamilton Adası’nda yaşayacak. İşe alınacak elemanın yüzme bilmesi ve 1 Temmuz’dan itibaren de Avusturalya’nın tropik Whitsundays bölgesinde bulunan Hamilton Adası’nda yaşamayı kabul etmesi gerekiyor.

  #67211
  dilara
  Üye

  [size=large]meraklılarına benden ada hakkında bilgi…

  Bermuda, tam adıyla Bermuda Adaları (diğer adıyla Somers Adaları), Atlas Okyanusu’nda, ABD’nin doğu (Kuzey Carolina eyaletindeki Hatteras Burnunun yaklaşık 900 km doğusunda) ve Karayipler’in kuzey açıklarında bir takımadadır. İngiltere’nin (Birleşik Krallık) denizaşırı topraklarından biridir. Ana ada olan Bermuda Adası dahil yedi ana ada ile 150 küçük ada ve kayalıktan oluşur. Toplam yüzölçümü 53,3 km²’dir. Başkenti Hamilton’dur, nüfus 65.000 civarındadır.[/size]

  http://www.gencturkhaber.com/video/Cennet-Hamilton-Adasi.html,0129c0

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.