blank
 1. Anasayfa
 2. Hayvanlar Alemi
 3. Hayvan Sahiplendirme
 4. Cici yavru kedilere sıcak bi yuva
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25965
  adayvtrnrhekim
  Katılımcı

  Merhaba arkadaşlar,hayvanları çok seviyorum ..
  Çevremde gördüğüm hayvanları elimden geldiğince besliyorum,su veriyorum ..Kendi kedim de var ve veteriner hekim olmak istiyorum..
  Bugün itibariyle 9-10 gün oldu,2 tane yavru kediye bakıyorum binanın içindeki yangın merdiveninde..İlk gün evime aldım,dışarda köpekler vardı ve arabalar ezer diye korktum..anneleri yok,ayırmışlar
  Sonra mecburen binanın içine koymak zorunda kaldım.. kimsenin ruhu duymadı..sürekli gidip kontrol ediyor,seviyor,mamalarını ve sularını veriyordum..iki tane minik hayvanın ne zararı olabilir ki? zaten çoğunlukla uyuyorlar,kutunun içinde..Geçen gün komşulardan biri (normalde çalışıyor ve hafta sonu temizlik günü değil) yangına girdi zannettim,kapıyı açtım..ordan diyo bu kediler seninmi yoo dedim bakıyorum sadece ..
  diyo bu kedileri sokağa atsak! inanamadım..bunu söyleyen kadının çocuğu var,anne olmuş ama insan olamamış..neymiş eve giriyorlarmış,yalan söylüyo! yangın merdiveninin kapısını açık bırakıyosun tabiki onlarda meraktan geliyo,bizim eve niye gelmiyo ?
  Herneyse; barınak araştırdım ama ya yavru kedi almıyolar annesiz,yada sadece köpek barınakları var..internette ilan verdim geri dönüş olmadı..barınakların hali malum,güvenipte veremem bide vicdani tarafı var..İki erkek kardeş..biri sarışın adını susam koydum..diğeri siyahlı..adı karabiber.. sevgiye,ilgiye,merhamete muhtaçlar ..o kadar güzeller ki..
  Biraz palazlansınlar buralarda,dışarda dolansınlar diyeceğim ama bi kedi var adını zeytin koydum,çok arsız..ondan önce burada bulunan kedileri döve döve kaçırtıyo..onlarında barınmasına izin vermicektir..
  Allah rızası için,sevicek,merhamet edicek,bu iki güzel kardeşe yuva açıcak birini arıyorum.. ölene kadar dualarımdan eksik etmem .. binadakiler laf etmese,gecemi gündüzüme katar bakarım.. ama hayvan düşmanı insan dolu..Almak isteyen kişilere resim gönderebilirim .. İnşaallah bi cevap bulabilirim burada..

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.