blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. erkekler mi beceriklidir kızlar mı?
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 17)
 • Yazar
  Yazılar
 • #8832

  tarafsız oy kullanılması rica olunur…

  #34730
  sfenks
  Üye

  tabii ki kızlar

  #34740
  albeza123
  Katılımcı

  sfenks e aynen katılıyorum.elbete kızlar…..

  #35180
  vet_tub
  Üye

  tabikii kızlar yaa Allah aşkına böle sorumu oluur cevap belli zaten:bravo:

  #35183

  ben ce erkekler daha başarılıdır.
  arkadaşilar sadece böle demekle olmuyor ki.
  açıklamalı olarak anlatılırsa daha net olur mesela erkekler başarılıdır çünkü erkekler hayatın içinde aktif görevdedirler.

  #35185
  vet_tub
  Üye

  yapma yaawfs sabah işe gidp sonrada akşam eve gelip horul horul uyumak yada tv seyretmek aktiflikmi sencee???kızlar daha aktiiif!!hee bide beceriklilikten kastımızda önemli tabii!!dikiş,nakış,yemek!ohooo..!bunları yapabilen çok az erkek tanıdımm şahsenn!!:whistling:

  #35192

  sadece işe gitmek gidip gelmek ten mi ibaret o kadar iş yapılıyor bir sürü insanla konuşma da cabası beceri işte orda bayanlar ise evin içinde ölesine ellerine iğneye benzer şeyler alıp ölesine birşeylere yama yuapmaya çalışırlar o da olmaz tabi.
  hem dikiş nakış işi erkek işi değil basit bir iş olduğu için ilgilenen sayısı çok azdır:)

  #35193

  [size=medium]arkadaşlar, neden şu anda yeryüzünde bulunduğumuzu düşündünüz mü hiç? acaba cennetten neden kovulduk ya bunu düşündünüz mü? işte insanoğlunun yeryüzüne geliş öyküsü buradan başlar,Havva anamız yasak meyveyi yer ve cennetten kovuluruz önce sonra ver elini dünya… (tabii bu işin mizah kısmı)

  bence beceri erkek veya dişiye göre değerlendirilemez, beceri kişiye özel bir olgudur;

  1.atomu parçalamak beceridir bu doğru, peki ya atom bombasıyla insanları yok etmek erkeklikle ve beceriyle bağdaştırılabilir mi?

  2.kadınların savaş meydanında askerlik yapması beceridir bu doğru, peki ya Iraklı çıplak savaş esirleri üzerinde Amerikalı kadın askerin çirkefçe pozlar vermesi beceriyle bağdaştırılabilir mi?[/size]

  #35229
  vet_tub
  Üye

  haklısın tabii onların yaptıkları beceriyle bağdaştırılamaz kesinlikle ama insanlıklada bağdaştırılamaz benceee!!insanlara göre değerlendirdiğimizde yine kızlar becerikli kızlarr…:flowers:

  #35239

  Erkekleri yola getirme konusunda becerikli olduğunuz aşikar, bu noktada sizinle aynı fikirdeyim. Hiç bir kamu, kurum, kuruluş, kanun ne nizamın yapamadığını yapabiliyorsunuz, erkekleri değiştirme, yetiştirip hatta ve hatta geliştirme konularındaki uzmanlığınız takdire şayan. Bence her kız bu beceri hususunda ayrı ayrı NOBEL almalı, hem de aday gösterilme zahmetine girilmeden… (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)[size=x-large][/size]

  #35394
  magicX
  Üye

  bence hangi konu olduğuna bağlı konusuna göre işler değişir.

  #43901
  ixir
  Üye

  ya ole genel bı anket yapılıyo kı erkek veya kadınlardan hangısının zekı olması neyı degıstırcek…yarayacagı ısı solıyım kadınlara daha bı ozguven gelır femınıst ruhları doruga cıkar erkeklerın ıse saten her saman bız akıllıydık yıne ole olduu…bunları mı tartısıyonus:icon9:

  #43929
  dilara
  Üye

  [size=medium]bence de konusuna göre değişir:bravo:[/size]

  #44025
  ixir
  Üye

  1999 yılında yapılan bır ıstatıstık:
  -dunyada her 100 parlamenterden 13 tanesı bayan
  -dunyada devlet ve hukumet baskanlıgı yapan 100 kısıden 5 tanesı kadın
  -dunyada her 100 bakandan 12 tanesı kadın
  -dunyadakı 16 meclıs dısında kalan meclıslerde kadınların oranı%25’ın altında olarak hesaplanmıstır
  kottulemek veya ezmek gıbı bır nıyetım yok bunları yazarken, tabı baska konularda yapılan bır ankette bayanlar onde olabılırr ama gercek su kı dygularınız ıse karıstgı ıcın arka plandasınıs

  #50499
  ImraHor
  Üye

  …:::herşeyin en iyisini erkek yapar:::…erkek olduğum için demiyorum bunu gözlemlerime dayalı konuşuyorum.bakınız en basitinden yemek pişirmek kız işi olarak görülsede en iyi aşçılar erkektir.yanlışmıyım

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 17)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.