blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Duyurular ve Etkinlikler
 4. GAPTARIM Fuarı (24.02.2011)
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25392

  GAPTARIM Fuarı

  Başlama Tarihi..: 24.02.2011
  Bitiş Tarihi……….: 27.02.2011

  TÜRKİYE’NİN ORTADOĞU’YA AÇILAN KAPISI
  GAZİANTEP’TE BULUŞALIM!

  GAPTARIM Fuarı’nın ilki 2010 yılı Şubat ayında AKORT Fuarcılık tarafından organize edilmiş ve Türkiye’nin Orta Doğu’ya açılan kapısı pozisyonunda olan Gaziantep’te gerçekleştirilen ilk tarım fuarı olarak çok büyük bir ilgiyle karşılanmıştır.

  Türkiye’nin dört bir yanından gelen 100’e yakın katılımcı, ürün ve hizmetlerini fuarda çiftçilere ve köylülere tanıtmış ve tarım makinalarından tohuma, fidancılıktan besicilik teknolojilerine, sulama teknolojilerinden organik tarıma ve gıda ürünlerine kadar geniş bir yelpazede çok sayıda ürün ve hizmet fuarda sergilenmiştir.

  GAPTARIM Fuarı’nın ikincisi 24-27 Şubat 2011 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

  Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, TC.Başbakanlık GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, T.C. Ziraat Bankası, KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekte Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Gaziantep Valiliği İl Tarım Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Veteriner Odası, Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği, Merkez Sulama Birliği destekleri ile gerçekleştirilecek olan GAPTARIM Fuarı’nın önümüzdeki yıl da çok yoğun şekilde ilgi göreceği öngörülmektedir.

  http://gaptarimfuari.com/welcome.aspx

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.