blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. inönü yıkıldı
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #16071

  İnönü yıkıldı!

  Kapalı tribüne dev Türk Bayrağı açan siyah-beyazlılar, anlamlı pankartlar ve yaptıkları tezahüratlarla İngilizleri şaşkına çevirdi.

  Her dilden mesaj var
  Beşiktaşlı taraftarlar, dün akşam İnönü Stadı’nda adeta muhteşem bir gösteri yaptılar. Stadı tıka basa dolduran siyah-beyazlılar; ilk olarak Kapalı tribünü boydan boya kapatan muhteşem bir Türk bayrağı açtılar. Ardından hazırladıkları Türkçe ve İngilizce pankartlarları tek tek açan tribünler, özellikle son dönemde yaşanan
  terör olaylarını protesto ettiler.

  Şehitler için kazanın
  Taraftarlar maç öncesi ısınmaya çıkan Beşiktaşlı futbolcuları tribüne çağırarak “Şehitler için bu maçı alın” tezahüratı yaptılar. Ardından maç başlayana kadar sürekli “Şehitler ölmez, Vatan bölünmez” sloganları atan siyah-beyazlılar, Gençlik Marşı ve 10. Yıl Marşı’nı hep birlikte söylediler. Tribünde Beşiktaş bayrağı kadar Türk bayrağı da yer aldı.

  İngilizler inanamadı
  Tribünde Türkçe ve İngilizce olarak “Hepimiz Türk’üz, hepimiz askeriz”, “Hepimiz Mustafa Kemal’iz”, “Hepimiz Mehmetçiğiz”, “Biz ne savaşlar gördük, ne hainler tanıdık, bölünmedik. Sen de kimsin kalleş PKK” yazılı pankartlar açtılar. 90 dakika susmayan Beşiktaşlı taraftarlar, İnönü’de tüm dünyada gösterilecek muhteşem bir şov sergilediler.

  #31210

  ne maçtı ama bea!!

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.