1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Muhabbet & Eğlence
  4. Kayseri'de 3.9 büyüklüğünde deprem
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 18)
  • Yazar
    Yazılar
    FeeLinG
    Üye

KAYSERİ’DE 3.9 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
    Kayseri’de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, saat 22.23’te merkez üssü Erkilet-Kocasinan olan 3.9 büyüklüğünde, hafif şiddette deprem kaydedildi.

ŞŞŞŞT KAYSERİDEKİLER… NEDEN SALLANDI BU KAYSERİ….

NELER ÇEVİRİYORSUNUZ BAKIYIM

FeeLinG
    Üye

hep uğurr hepppp onun yüzüündendir kesinn :D:D:D

kelej
    Üye

benle alakası ne 2 ay once süreklide sallınıyo tekrar başladı gecede oldu ……

Ben 32. gün programını izliyordum ergenekon falan bugun de sunum yapmamız gerekiyor biraz geç yatacaktım ondan herhalde “hadi yat len artık ne duruyon işin gücün var yarın” gibisinden benim yüzümden sallanmış olabilir mi?

kelej
    Üye

yener abi senin yüzünde biz burada neler yaşadık biliyormusun

ImraHor
    Üye

sallamayın :D:D

BriqanD
    Üye

Kayseri sallaniyor 3.9’u hıssetmedım uyuyordum apartmandakılerın seslerıne uyandım ama bundan oncekı 4.9da SEVGILI HOCAMIZ Ayhan ATASEVER’ın nekropsi dersindeydim sallantıdan sonrakı su cumleyı hıc unutmuyorum ‘sankı kacsanız kurtulacaksınız’

Ayhan hocanın bu sözü bombaymış

BriqanD
    Üye

Bombaydi evet dillere destan oldu okulda:)

kelej
    Üye

“evet arkadaşlar şuanda deprem oluyo” hocadan alıntı

Yine aynı hocadan alıntı:

“sen varya patolojiye çalışırsan 2011’de geçersin,çalışmazsan 2012’de geçersin.”

“İyi de hocam neden arasında bir yıl var.Çalışmaz bir yıl bekleriz o zaman.Neden 2012?”

“Çünkü 2012’de emekli olmayı düşünüyorum da ondan

BriqanD
    Üye

abooooooooooow 2012 mı yandık cıra gibi:(

kelej
    Üye

sayılı gün çabuk geçer gibi sözlerle kendimizi avutmaktan başka çare yok gibi…..

Başka çarelerde var arkadaşlar sizin için.Benim için artık bir problem teşkil etmiyor ama sizin çareleriniz var,hemen göstereyim bir alternatif:

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 18)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.