blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. Kendisini at zanneden inek!

Etiket: , , ,

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #27024

  Kendisini at zanneden inek!

  Hayvanlar dünyasında, dörtnala koşmak, engelleri aşmak atlara özgü davranışlar olarak bilinse de, bazen sıradışı bir inek de bunu başarabiliyor. Yeter ki onunla sabırla ilgilenen bir sahibi olsun…

  15 yaşındaki Alman Regina Mayer, ailesinden bir at isteyip bu arzusu karşılanmayınca, elindekilerle yetinmiş.

  Aile çiftliklerindeki ineklere gözünü diken Regina, 2 yıl süren sabırlı uğraşlar sonunda, Luna isimli bu ineği aynı bir at gibi eğitmiş.

  Luna şimdi engellerden atlayıp uzun yürüyüşlere çıkabiliyor. “Koş” denince de, bir at kadar olmasa da, olabildiğince hızlı koşuyor.

  Regina, uğraşlarının meyvasını toplamaktan son derece mutlu. Genç kızın gerçek bir ata binme isteği devam etse de o, Luna ile kurduğu bu özel ilişkiden oldukça memnun..

  #100294
  ImraHor
  Üye

  vay canına çok ilginç.benim staj yaptığım yerde de amerkadan ithal gebe düveler var.hayvanlar çok vahşiler üzerlerinde uygulama yapmak oldukça zor.gebe haliyle 1.5 metreden atlayan mı ararsın 2.5 metre yüksekliğe sıçrayıp kafa atan mı arasın.hele bi tanesi var hiç kapı kullanmıyor 1.5 metreden ayaklarını değdirmeden atlayabiliyor çok çılgınlar işçiler bunlarda at kanı var diye dalga geçiyor

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.