blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Muhabbet & Eğlence
 4. kim bu psikopat tabiki:atila nuran abimiz:D
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19704
  ImraHor
  Üye

  [size=large]Geçtiğimiz haftalarda esra ceyhan ın programına bağlanan bir adam herkesi şaşırttı.ATİLA NURAN…

  [/size]matraksçılar bilir.atila nuran abimiz esra ceyhan ın programına katıldı ve olanlar oldu.kendisini sapık olarak tanıtan atila abimiz esra ceyhanı ve stüdyodakileri çok güzel bir şekilde kandırmayı başardı.yanlış anlamayın sakın atila abimizin tek amacı bu berbat magazinsel medyayla dalga geçmek.işte o medya bile bu olaya öyle bir kandı ki aşağıda ki haber bunun kanıtıdır…

  Esra Ceyhan’IN CANLI YAYINDAKİ PROGRAMINA KATILAN ADAM İNSANIN KANINI DONDURAN AÇIKLAMALAR YAPTI. ‘MAHALLEDEKİ KADINA TECAVÜZ ETTİM, BALDIZIMLA İLİŞKİYE GİRDİM’
  İster reyting kaygısı, ister sorumsuzluk, ister seviyesizlik deyin ama bu kadarına da ‘YUH OLSUN!’ Önceki gün Esra Ceyhan’ın Kanal D’de canlı yayımlanan programına bir adam telefonla katılıyor ve iğrenç ötesi açıklamalarda bulunuyor. Adını açıklamak istemeyen psikopat, mahallede bir kadına aşık olduğunu ve karısına onunla evlenmek istediğini söyleyip karısının bu ilişkiyi kabul etmemesi üzerine bu kadına tecavüz ettiğini söylüyor. Ardından ‘Karım bana, biz seninle boşanalım kardeşimle evlen dedi ben de kabul edip, baldızımla ilişkiye girdim ve ona nikah kıydım’ diyerek ahlaksızlıklarını sıralıyor. Stüdyodakiler ve ekran başındakiler büyük bir şaşkınlık yaşıyor ama Esra hanım telefonu kapatmak yerine ‘Eee sonra ne olmuş’ dercesine adamı dinliyor. ADAM bu kez ‘Maddi sıkıntıya girdim. Bu kez internet ve telefonla kadınları taciz etmeye başladım. İnanır mısınız kadınlar bana kontör gönderip sen bizi sürekli ara demeye başladı’ diye konuşmasını sürdürüyor. Esra Ceyhan konuşmayı yine kesmiyor ve ‘Küçükken tacize uğradın mı’ diye bir soru soruyor. Adam ‘Ben kız çocuğu gibi büyüdüm’ diyerek yanıtlıyor bu soruyu. Bu inanılmaz açıklamalar karşısında programda bulunan Haydar Dümen tüm bu konuşmaları dinledikten sonra teşhisi koyuyor. ‘Psikopat! Tek kelimeyle böyle. Ruhi yapısı böyle. Tedavisi yok…’ Evet bizce de bu adam kesinlikle bir psikopat. Ama adını açıklamak istemeyen herkes bu şekilde nasıl canlı yayına alınıyor, bunu denetleyenler böyle bir rezalete nasıl izin veriyor?

  atila abi programda konuşulanları duyunca dayaamadım bu rezilliğe dikkat çekmek için böyle bir şey yaptım ama beni baş tacı yaptılar canlı yayına katılma teklif ettiler diyor.reyring belası işte…!!!

  atilla abi hakkında daha fazla bilgi için facebook a bakabilirsiniz.atila nuran yazmanız yeterli olacaktır.

  #61932
  dilara
  Üye

  yuuuh yani:kararsiz:

  #61946

  Bu adam deli gibi davranıp medyanın dikkatini üstüne çekmeye çalışan biridir.Bu ispatlandı zaten,saçma sapan açıklamalarda bulunup böyle gündemde kalmaya çalışıyor.2006’daki rahibin bıçaklanması olayı dışındaki hiçbir faaliyeti gerçeklik niteliği taşımamaktadır özellikle de esra ceyhan’ın programında söyledikleri.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.